Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nem normális, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nem normális, ha két felnőtt fél éve együtt van, együtt is él, de még soha nem szexeltek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 09:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudod,nem-e aszexuális mindkettő?
2019. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Tök mindegy, a szexről az emberek többsége kamuzik.
2019. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem totál abnormális, hacsak nem aszexuálisok, vagy igazából nem vonzódnak egymáshoz. A jelenlegi barátnőmmel a második randin feküdtem le, de már az elsőn majd letéptem volna róla a bugyit, és ő is rendesen átázott pár simitől. Fél év alatt ez totál kiégne és kiüresedne, rutinná válik hogy nincs semmi.
2019. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi így voltunk az esküvőnk előtt. Várni akartunk, vártunk is, olyan jó kis kamasz feelingje volt, majd megőrültünk már a végére. 😄 De így tartottuk helyesnek, ezért így csináltuk. És nem, nagyon nem vagyunk aszexuálisak, 15 év után is kifejezetten jó és gyakori a szex, csak a gyerekeket kell kicselezni hozzá. 😊
2019. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha nektek így jó akkor normális - ha viszont legalább az egyik fél nem tartja normálisnak akkor meg mi a francért vagytok együtt???
2019. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon ritka az, hogy egy kapcsolatban az egyik fél ne szenvedjen valamitől. Sőt, az is marha ritka, hogy a libidó és a szex mennyisége minősége is összhangban legyen. Mennyi kapcsolatfüggő és önbizalom hiányos ember van jelenleg? Már alig látok kiegyensúlyozott kapcsolatokat, állandóan mindenki csak panaszkodik, főleg egy hoszzú kapcsolatban, házasságban. Ha egy normális szexualitású, ellenben kishitű és gátlásos ember összejön egy anti szexuális emberrel, akkor szenved a szex hiányától. Nem szakít, hanem csendben szenved. A megcsalások döntő többsége is a felborult egyensúly miatt van, ami nem lett lekommunikálva.


Ugyan már! Egy felnőtt ember már nem hisz a mesékben, ki állítja azt, hogy egy kapcsolat a maximális odaadásról, a szerelemről, a szexről és az intelligenciáról szól? Ha így lenne, akkor a társadalmunk maga lenne a Mennyország!


A másik probléma meg az, hogy csak a szex miatt szakítani is elég nagy döntés lenne, ha a többi dolog jó. Maga a szex meg már csak valami csere árú lett, 5 perc alatt találhat férfi is, nő is "partnert" hozzá. Sőt, nekem meg az a kiábrándító, hogy a nők ennyire könnyen adják magukat. Értéktelen, fizikai orgazmus, tömegcikk. Nem ennek kellene lennie, de ez lett belőle.

2019. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem igénylik a szexet és egyéb rendben van közöttük,akkor nem gond.
2019. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom.... Barátnőm lánya és a lány pasija (L20, F23 évesek voltak akkor), állítólag 4 évig éltek együtt úgy, hogy nem volt szex, csak együtt alvás. Én ezek után már nem tudom, mit gondoljak... Mert ha nincs szexuális vágy, csak barátok, akkor nem kell együtt élni.
2019. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 exronin ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva, aki szerint nem normális?
2019. nov. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
70 év felett nem is olyan ritka. :-))
2019. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!