Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy felnőtt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem igazán az a puszilkodós, csókolózós típus.. Ha elmegyünk szórakozni nem lehet még szájra puszit se adni neki, Szerinte nyálas.. Nem mondja, hogy szeret, szerinte nyálas.. Eleinte nem volt ilyen. Egy több éves kapcsolatban megértem az ilyet, de 4 hónapja vagyunk együtt. El tudom fogadni, csak mèg nem volt ilyen párom. Másnál is van/volt így?
2018. márc. 21. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Nőként sajnos azt mondom, hogy akibe én nem voltam szerelmes, azzal én sem bírtam csókolózni, akiért oda voltam azzal meg állandóan "nyalakodtam".

Persze lehet ez nála nem így van:)

2018. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Mert sajnos nem igazán szerelmes beléd. Én akkor voltam így, hogy ne csinálja, nem mondjuk. Ha egy pasiért totál oda voltam, akkor eszembe nem jutott ilyet mondani..
2018. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy túl nyomulós vagy, és állandóan csak nyalakodni akarsz.


Én sem szeretek nyilvánosan a párom szájában lenni, ha erőltetné méginkább. Egy gyors puszi oké.

2018. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!