Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy felnőtt férfi ilyen dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

A barátom aki 35 éves,és együtt vagyunk már 9 hónapja kifejezetten furcsa ,hogy kb havonta elutazik egy-egy barátjához 3-4 napokra. Ezek az emberek családosak,gyerekkel. Nekem még egy barátom,se barátnőim,se pasim,se rokonom nem csinált még ilyet,hogy egyik hónapban elutazik xy-hoz ország végébe x napig,következő hónapban másik országba xy-hoz. Amúgy ,ha kérdezem mit csinál csak esznek meg isznak egésznap...

Igazából úgy érzem leginkább,hogy egy nem igényli ,hogy velem legyen és szívesebben utazgat haverokhoz. Kettő én pofátlanságnak érezném,hogy családos barátaimhoz menjek évente 2-3x napokra. Nem tudom lehet csak én gondolom túl az egészet,de kicsit erős ezaz egész.


2019. okt. 17. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Ameddig valóban a barátjához utazik, nem értem miért érzed furcsának. Érzékeltetted, hogy távoli helyen laknak, oda nem érdemes fél napra menni, szép dolog, hogy ápolja a kapcsolatokat olyanokkal is, akik messze laknak.

Ha terhesnek éreznék a barátai nem hívnák meg, inkább te vagy féltékeny, hogy ezt az időt nem veled tölti! Úgy látszik, ő így rendezkedett be, próbálj hozzászokni, vagy alakítsatok ki új szokásokat.

2019. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igazából nem az zavar,hogy nnem velem tölti azt a 4 napot,inkább az,hogy nem érzi meg,hogy 4 napig nem lát . Meg van olyan,hogy sorra szervezi a programokat és velem heti 1x tud csak találkozni. Ez ami igen zavar. De nem azért,mert én ne tudnám magamt lekötni,csak nem érzem így,hogy számítanék neki.

Másrészt ettől elvonatkoztatva nehéz nekem megérteni,hogy egy felnőtt embenrek ennyire fontos legyen ez a fajta kapcsolat. Én nem csinálnám szívesen az biztos,de tudom más emberek vagyunk,más érdekel. Csak szimplán időpocsékolásnak érezném.

Harmadrészt én olyan vagyok aki intenzíven szereti megélni a kapcsoaltatit ahol nem feltetélenül fér bele az,hogy a másik napokra lelép ilyen semmi dolgok miatt.Kicsit féltem azt,hogy emiatt én el fogok tőle távolodni és esetleg máshol keresem a "boldogságot"

2019. okt. 17. 13:55
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ezt csak neked mondja. Gyanús, hogy szeretője van mert ilyen nincs amit te leírsz.
2019. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nekem normális. A legközelebbi barátaim messze, más országokban élnek, itt-ott Európán belül, kb negyedévente elutazom egy-egy hosszú hétvégére valamelyikükhöz látogatóba és évi egy hetet az egész csapattal közösen is nyalarunk. Hozzánk is jönnek évente 4-5 alkalommal pár napra a barátaim, persze nem egyszerre mindenki, hanem külön-külön. A férjem dél-amerikai és évente, másfél évente jár haza, de akkor minimum 3-4 hétre és mindenkit meglátogat. Párévente vele tartok, amúgy nem szoktam, ő se kísér el ilyenkor. Nekünk ez a normális, hogy ápoljuk a baráti kapcsolatainkat, akármilyen messze vagyunk egymástól. Nem lennénk együtt, ha bármelyünknek is problémát jelentene.

Ha kiszámoljuk, évi maximum 25-30 nap amit a barátainkkal töltünk, nekünk ott van még a maradék 330+ ami bőven elég arra, hogy közösen is sok programot szervezzünk, utazzunk és minőségi időt töltsünk együtt, főleg, hogy ez a hétköznapokban is alap. Nekem az írásodból az jön le, hogy elhanyagol és csak a barátaival szervez programot, veled nem, na ez tényleg probléma és meg kellene beszélnetek. Ne abból az idejéből akarj elvenni, amit a barátaira szán ilyenkor, hanem a többi időben szervezzetek ketten dolgokat.

A pofátlanságról pedig annyit, hogy ha ez a barátait zavarná, akkor nem hívnák magukhoz, mások helyett pedig semmi jogod felháborodni.

2019. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem érzi meg,hogy 4 napig nem lát"

Én nő vagyok és a 2 hét távolságot is alig érzem meg, ilyen a személyiségem. Sanszos, hogy ő is így működik.

2019. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is furcsa. A barátod helyében veled mennék. Bérelnék neten ott kettőnknek szállást. Nekem így lenne természetes.
2019. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3, nem gondolom,hogy megcsal,mert folyamatosan küldözi hogy hol járnak éppen,kiteszi mindenhova közösségi oldalán is,hogy xy-al itt meg ott van éppen. És passz,egyszerűen nem gondolom jeenleg,hogy megcsalni megy el,azért ahhoz nem kell elutazni sem.

4, Ez egy jó eset,hogy mindketten igénylitek ezt a fajta kikapcsolódást. Viszont én nem.

Valóban kicsit az én káromra járkál el és nagyon idegesít ,hogy velem nem törődik. Sajnos már látom mit fog ez magával hozni...

2019. okt. 17. 14:25
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Ami nem normális az az,hogy téged soha nem visz magával.
2019. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Már megint: "szeretője van"... :D :D :D


Bakker, nem is tudtam, hogy minden férfinek szeretője van! :D


Főleg ha az valami 80kg-os, a pálya szélére állított feleség, még mielőtt itt a szeretőre mindenki egy fullos, jó testű csinos nőre asszociálna. :)

2019. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Felnőtt emberként, miért is kéne, hogy engedélyt kérjen tőled? Pláne magával miért vinne, ha csak a csaja vagy, és nem a neje, ráadásul neked idegenek?
2019. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!