Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tegyek? Leírom a történetemet, olvassátok el légyszi.

Figyelt kérdés

Pár éve, 15 évesen teljesen belezúgtam egy akkor 25 éves pasiba, aki nagy nőcsábász volt... 17 évem koromra ő is megszeretett nagy nehezen, sokat szenvedtem miatta.

Az első hét után csináltam egy nagy hülyeséget, megcsaltam (azelőtt ő is ezt csinálta, tehát ez van, sajnos...).

2 évet jártunk, nagyon-nagyon sokat veszekedtünk.

Rengeteget, komolyan!

Azon, ha megláttuk a fiút, akivel voltam, ha megláttuk a számtalan lányt, akikkel ő régebben lefeküdt blabla...

Kell menjek egyetemre másik városba (több száz km), ez is nagy probléma volt.

Nem bízott bennem, megmondta, hogy soha nem is fog.

Mindig mondogatta, hogy én majd úgyis összejövök más pasikkal, vége lesz a miénknek.

Egy hétig szakítottunk, összevesztünk valamin.

Egy délelőttre kibékültünk. Akkor rákérdezett, hogy én vagy 2 srác (akiket régebbről ismertem) jelölte be a másikat egy közösségi oldalon, míg külön voltunk.

Mondom ők, mert tudtam, hogy nagyon összevesznénk...pedig én jelöltem a srácokat.

Valahogy megnézte, hogy nem mondtam igazat...(habár ha együtt vagyunk, még akkor is normális ha bejelölök ismerősöket...nem??)...

Ezen nagyon összevesztünk, 3 hete szakítottunk.

Az elején ő írogatott csöpögős üzeneteket lányoknak, mindenki képe alá, hívta "körre"...ilyesmi.

Engemet mindennek összehordott, olyan sms-eket írt, hogy ki nem írhatnám ide, mert letiltanának.

Hogy ilyen meg olyan r.banc vagyok, ezt meg azt utálta bennem stb., pedig míg együtt voltunk, annyira szeretett elméletileg, annyi mindent megtett értem...

Már láttam is másik lánnyal, utána megkeresett és elmesélte, hogy egy újjal sem ért hozza, meg sem puszilta, csak bosszantani akart.

Én is megismertem egy fiúval, már AZ is megtörtént köztünk, együtt járunk 2 hete és úgy tűnik nagyon oda van értem.

Tegnap egy szórakozóhelyen voltunk, egyszer csak megláttam a volt barátomat, nézett...aztán egy lánnyal volt, csókolgatta meg minden...

Kicsit furán érzem most magam, pedig eddig minden oké volt, nem hiányzott és nem éreztem késztetést, hogy írjak neki. Azt mondják, mióta szakítottunk minden este részeg...

Nincs értelme újra vele lenni, vagy ilyesmi, igaz???

Nincs értelme...


Adjatok tanácsot...hogyan viselkedjek ezután?

Ja és megmondtam az exem, hogy örökké szeretni fog, csak hívjam, ha hiányzik, még ha az évek múlva is lesz, és ő jön...


2010. júl. 17. 16:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Igen, de végül is én voltam a hibás...vagyis nem, de én jöttem előbb össze egy másik fiúval...és én mondtam meg neki mikor sírt, hogy most nem jó nekem vele, egy ideig szüneteltessük a dolgot...

Akkor úgy éreztem, most meg (hogy másik lánnyal láttam) olyan rossz...

A jelenlegi "barátom" hív mindenhova, de ha elmegyek vele, biztos, hogy az exem soha nem fog keresni többé...úgy érzem...

És nem tudom miért vagyok ekkora hülye!! A szakítás elején, mikor én ismerkedtem felhívott és könyörgött, nemet mondtam, hogy túl fiatal vagyok, igaza volt mikor azt mondta és igaza volt, hogy kell nekem az élet, az egyetemen is a bulik...most pedig bánom... :(

És nagyon nehéz elviselni, hogy ő másik lányra koncentrál, mikor annyira szeret(ett)...

Mit tegyek a mostani fiúval?? Nem érzek iránta semmit, csak kedvelem, de ennyi...

:(

2010. júl. 20. 15:58
 22/23 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok. Hát ha úgy érzed h ez az új fiú csak úgy van, semmi különös nem köt hozzá, akkor inkább hagyd őt is egy kicsit, mert így csak kihasználod őt, holott ő lehet bízik abban hogy ebből lesz valami, és még addig állítsd le, míg beléd nem habarodik. Inkább most szünetelj kicsit, most ne akarj választani, aztán majd alakul. De ha viszont ezt az új fiút sem akarod eldobni magadtól akkor maradj vele és hagyd h magától történjenek a dolgok. Úgyis alakulni fog... jaj hát nem irigyellek:/
2010. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Olyan szar... :((

Ez a mostani fiú kedves meg aranyos, de úgy hiányzik az exem.

Tudod az, hogy megbíztam benne, önmagam lehettem előtte, nem kellett folyton smink meg minden...hanem úgy szeretett, ahogyan én voltam...

Otthagynám a jelenlegit, de akkor teljesen egyedül leszek és gyűlölöm a magányt...talán még hiányozna is, mert kedvelem őt. :(

Jajj nem tudom mi lenne a helyes...

A volt-barátommal is hogy béküljek ki azok után, ahogyan a hétvégén viselkedett? Hogy meghívta magával azt a lányt, elvitte lagziba és ölelgette egész éjszaka...

Habár látott ő előtte a mostani fiúval és mondtam is neki, hogy szükségem van a bulikra meg minden hülyeségre és visszautasítottam mikor sírt és arra kért, hogy találkozzunk...tehát nem csodálkozom...

De most annyira rossz érzés... :( Ő úgy nézett rám mint még senki, és úgy hiányzik... :(

Írtam neki sms-t (nem bírtam ki) és kértem, hogy mondja azt, hogy már nem szeret, nincs szüksége rám, akkor én is továbblépek...és erre nem válaszolt... :(

Mit tehetnék??

2010. júl. 22. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!