Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, randiztunk párszor, de elutasított engem. Többször volt már ilyen, szarul esett eddig is, amikor elutasítottak, de akkor nem törtem ennyire szét. Úgy éreztem most, hogy Ő az igazi a sok közös pont és a többi szép dolog miatt én beleszerettem elég hamar és mikor elutasított teljesen széttörtem. Most úgy érzem, hogy nincs kedvem már más lányokkal ismerkedni, mert belefáradtam a dologba és nekem nem kell senki más csak Ő. Értelmes embernek tartom magam, de valamiért nem tudom ezt feldolgozni.
2019. nov. 3. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál azon esetleg,hogy szakembertől tanácsot kérj?:) Kitartást kívánok és lehet,hogy most nem hiszed de az idő segíteni fog felejteni.
2019. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vettem a fáradságot és elmentem orvoshoz. Sajnos eddig is depressziós voltam, írt fel gyógyszert, szedem rendszeresen, de semmi javulást nem érzek. Ugyan úgy borzasztóan fáj és teljesen kicsinált. Amit ha átgondolok teljesen röhejes, mivel nem tini vagyok már, hanem felnőtt, de nem tudok mit kezdeni az érzéssel, mert állandóan nagyon rossz.
2019. nov. 3. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Rengetegen élik át ugyanezt, többek között én is. Nagyon rossz, de ez van! Az idő segít, ne tömd magad gyógyszerekkel! Leld örömödet sportban, hobbiban, utazásban..
2019. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már teljesen belefáradtam, most lett elegem az egészből. Folyton csak a visszautasítás. Elértem arra a pontra, hogy értelmetlennek látom az életem, semmihez sincs kedvem és semmi se tesz boldoggá.
2019. nov. 3. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved akkor én szívesen beszélgetek veled hasonlót éltem át én is.
2019. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam
2019. nov. 3. 13:36
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Próbálj meg másképp gondolkodni, állj hozzá úgy az ismerkedéshez, hogy készülj fel ezekre a szituációkra, például hogy bármikor ghostingolhat az illető vagy akár egyenesen elutasít, így nem éled bele magad annyira és hamarább túl tudsz lépni. Engem is pattintottak le nem is oly' rég, akkor nyilván szarul esik az embernek, de ha lehetőséget látsz a nőkben egy kapcsolatra, s nem mint célként tűzöd ki magad elé, hogy össze akarsz jönni velük, úgy sokkal gyorsabban el tudod felejteni, s könnyebben képes leszel újabb lehetőségek felé nyitni. Nekem is sikerült.
2019. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy és mikor történt a szakítás. Tudom ez nem vigasztal, de én minél idősebb lettem annál nehezebb a felejtés. Volt olyan is, hogy két év kellett hozzá, pedig csak egy induló kapcsolat volt. Szóval nincs veled gond szerintem, egyszerűen csak érzékenyebb vagy te is az átlagnál. Az idő tényleg enyhíteni fog a dolgon hidd el.
2019. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is igy vagyok ezzel, az első elutasitást még valahogy kibirtam de most a másodiknál már eléggé elkenődtem semmihez nincs kedvem nincs életcélom, én is kicsit belefáradtam ezekbe de én úgy gondolom hogy harcolni kell azért aki igazán bejön,addig ameddig csak lehet.Kitudja lehet csak tesztel hogy milyen kitartó vagy és hogy tényleg érdekled e.Nekem is jöhetnek az üzik hátha segithetünk egymásnak.
2019. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neked is mélyek az érzéseid, ilyen vagyok nőben.

Ha ilyen helyzetben találtam magam, mindig egy szóra gondoltam :elmúlik! Tudod, mindenkit el lehet felejteni.

2019. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!