Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? Kikurtul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Kikurtul elegem van. Mi legyen (? )

Figyelt kérdés
16 elmúltam és volt sok fiú az életembe. de egyiket sem szerettem. azt sem tudom mi az hogy szeretni. nemis értem az egészet. fogjukegymás kezét sétálnimegyünk.. uristen én nem birom ezt. sok ember mondta hogy szép vagyok csinos, értelmes..mindig kezdeményez valaki..azzal nincs gond.. de én nemtudok senkibe beleszeretni. azt várom hogy valaki megtanitson szeretni..de ez nemfog sokáig menni szerintem...van olyan aki ilyen helyzetben van?hogy birja?...minden barátnm több hónapja együtt van valakivel..én meg egyedül mindig...
2010. júl. 17. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs benned semmi hiba sem. Ez a természeted.Valószínüleg nem voltál még együtt tökéletes sráccal.Szerencsére az én barátnőm nagyon megvan elégedve velem pedig csak 1 hete járunk.Várd meg míg szerelmes leszel,egyszer biztos lesz ilyen.

16/F

2010. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg,ha "sok volt a fiú az életében" elég egyértelmű,hogy lány...-_-"
2010. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Várj amíg nem szeretsz bele vkibe. Nekem sem volt eddig senkim de 07.10én összejöttem 1 lánnyal. Nagyon szeretem :$ :)
2010. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19 évesen lettem először szerelmes. Addig is ismerkedtem, járogattam pasikkal, de egyik sem volt olyan, mint ez a srác (mai napig együtt vagyunk). Ne keseredj el, én is így éreztem magam 16 évesen, de kellett a sok csalódás, hogy most így lássam a világot.
2010. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ugyan ebben a cipőben járok, csak én nem randiztam oylannak aki nem jött be. viszont egyszer megpróbáltam egy fiúval aki tetszett. barátnőim mondták hogy próbáljam meg és kialakul a szerelem. hát én 3 napig bírtam. teljesen kikészültem, hányingerem volt az idegességtől, nem bírtam aludni sem, ha csak arra gondoltam hogy megint meg fog csókolni kirohantam volna a világból. úgy érzetem hogy be vagyok zárva és mintha meg akarnának erőszakolni...

azóta csak úgy közeledek fiúhoz, ha első látásra megfog benne valami, vagy az első beszélgetésnél. különben nem megy, nálam a szerelem nem kialakul, hanem van. vagyis nem is szerelem ez de csak így bírnék kapcsolatot kezdeni. viszont még nem volt nagy sikerem, sajnos kell a pofára esés is. aki nekem bejön annak én nem mindig, bár most talán alakulóban van valamit;) majd meglátjuk.

mind1 szerintem vadássz és ne várd míg megtalálnak, én ezt teszem és élvezem:D

L/16

2010. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vanda Morrow válasza:

pontosan én is igy vagyok ezzel.:| 15/L


nekem is kéne a segítség

2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz még szerelmes lenni, egyszerűen még nem találkoztál olyannal, akire szükséged van.
2010. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ilyen fiatalon nem létezik szerelem, majd ha nagyobb leszel
2010. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!