Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek extrém féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek extrém féltékeny partnere? Mit csinált?

Figyelt kérdés

Hogyan oldottátok fel?


Olyanról hallottam, hogy valaki a tvbemondóra is féltékeny lett, ha nézte a párja a műsort. Állítólag érezni lehetett a szikrát közöttük. :)



2019. nov. 3. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a spam eket is számonkéri, hogy métr kaptam társkeresős reklamot.
2019. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Vettünk 1-2 apróságot, az eladó csajjal semmi nem volt. Mikor mentünk hazafelé, mondta hogy ha még egyszer rám mosolygott volna, akkor letépi a fejét, amin erősen néztem. Szánalmas az ilyen, ezt nem lehet feloldani. A saját félelmei és kétségei elnyelik, téged meg belefullaszt.
2019. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Szakítottam. Életem egyik legjobb döntéseként tartom számon.
2019. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Ja, a kérdésre is válaszolok, bocs. :D


Pl arra is féltékeny volt, ha kivertem. :)

2019. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Régi exem nyomozott utánnam az egész interneten. A napjait ez, és a különböző hozzászólásaim alapján kiagyalt féltékenységi rohamok töltötték ki. Nem is bírtam sokáig vele.
2019. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom sokkal jobban tudja hogy ki mit csinál a facebook ismerőseim közül. Tudja kit mikor lájkoltam, kit köszöntöttem fel.

Ha megyünk valahova állandóan figyel hogy kire nézek.

2019. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lazy Lover ***** válasza:
65%
Volt annyit csinàltam vagy abba hagyja vagy szakítok szerencsére abba hagyta ....
2019. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

Megmondjam ki az extrém féltékeny (nő). Iskolát elvégezte,de nem talált munkát vagy nem is akart. Falun lakik de kapa vágást nem tenne,barátai városba költöztek vagy ott dolgoznak. Vagy városi de nincsennek barátai. Az ilyen lány az anyját szídja,hogy ráhagyta a főzést és ha nem csinálja meg letolja.

Egèsz nap a neten lóg. Unalmában a párját nézegeti. Kamu profilt gyárt..

Vagy van egy barátnője aki csúnya,nem kap pasit ezért bolonditja a barátnőt,hogy a pasi megcsalja. Ketten nyomoznak..

Féltékenységből bebeszéli magának a hülyeségeit amit elhisz és nekiáll társkeresőn utódot keresni. Aki csak barát....

Sok ilyenbe bele futottam,mikor jönnek a tünetek akkor résen kell lenni és leépíteni.

Alfaj: pasi kűlföldön keresi a pénzt a lány féltékeny lesz pasi vagy hazajön (ha nem jön akkor a k...val van kint) vagy a nő csalja meg.

2019. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokan jelen időt használtok, remélem a párotok van annyira értékes is amiért vele vagytok a féltékenykedései ellenére. Sok erőt hozzájuk!
2019. nov. 3. 20:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelte, hogy mikor vagyok fent facebookon, és számonkért. Belenézett a telefonomba, és kiakadt, hogy egy volt osztálytársnőmnek vissza akartam adni pár cuccát, amiket egy házibulin nálam felejtett (ételes és egy sál, nem alsónemű és hasonlók). Megnézte a tárolt wifiket a telefonomban, és a szerinte gyanúsakra rákérdezett. Provokált, mikor a tv-ben mutattak egy szép nőt: "na, jó csaj?", ha nemleges választ adtam, akkor se hagyott békén, nem hitte el, ki kellett fejtenem.


Jó isten. Ezekre visszaemlékezve, mekkora egy hülye voltam, hogy vele maradtam 5 évig, ráadásul ő csalt meg engem :D

2019. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!