Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek extrém féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek extrém féltékeny partnere? Mit csinált?

Figyelt kérdés

Hogyan oldottátok fel?


Olyanról hallottam, hogy valaki a tvbemondóra is féltékeny lett, ha nézte a párja a műsort. Állítólag érezni lehetett a szikrát közöttük. :)



2019. nov. 3. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Percre pontosan számon tartotta, hogy mikor érek haza az adott napon és, ha késtem, nem írtam neki időben, akkor bizonyára megcsaltam. Illetve szentül meg volt róla győződve, hogy a Marcella nevű volt osztálytársam valójában fiú és Marcellnek hívják. (Egyszer egy órával tovább maradtunk a városban, mert beugrottunk egy boltba és írtam neki SMS-t, hogy kések.) Illetve a legjobb barátomat elmarta mellőlem, mert féltékeny volt rá, teszem hozzá egyneműek vagyunk és mindketten heterok.:D 1 évig viseltem el ezt a patáliát.
2019. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére soha nem éltem át ilyesmit és nálam sem volt jelent a volt párjaimnál. A mostaninál sincs ilyen probléma! Hála az égnek! Végig olvastam a kommenteket köpni nyepni nem tudtam!
2019. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt olyan extrém, csak két dolog jutott eszembe, de azért leírom.

- Külföldi másodunokatestvérem(!) apumékhoz költözött kb egy hónapra. Én anyukámékkal laktam, de hetente egyszer apuméknál aludtam - természetesen külön szobában. Amikor eljött a hétvége, rendszeresen féltékenykedett.

- A végefelé egyre részletesebb beszámolót kért a napomról már-már percre pontosan. Az akasztott ki, mikor fejben átgondolta a beszámolóm és visszakérdezett, hogy most komolyan el kéne-e hinnie, hogy másfél órán keresztül mosogattam...

2019. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Volt. Minden férfi ismerősömet elmarta, ha egy fiú csoporttársamhoz iskolai dolog miatt hozzászóltam akkor ment a balhé, ha nagy nehezen elengedett egy barátnőmmel kávézni akkor 5 percenként hívogatott nehogy a pincér meg tudjon dugni a WC-ben - nem vicc, ezek az ő szavai, ha rámosolyogtam egy férfi eladóra ment a balhé, stb. Először próbáltam hatni rá, bizonyítani, próbáltam rávezetni, hogy menjen szakamberhez és kezeltesse de nem hatott rá semmi. Nagyon szerettem még így is, az akkori idióta 19 éves fejemmel, de szakítottam vele, nem lehet így élni, mindennél rosszabb egy ilyen partner. Életem egyik legjobb döntése volt, pedig akkor azt hittem bele fogok pusztulni.
2019. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt, és ez a kulcsszó. :)
2019. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom, aki meleg, mindig megöleltük egymást, ha találkoztunk, amikor ezt ő meglàtta elkezdte, hogy én biztos vele csalom, vagy a srác engem meg akar dugni, stb.

Könyörögni kellett neki, hogy elmehessek az akkori legjobb barátnőmmel bárhova is, amint kimentem a házból tudta mikor és hol vagyok(90 km-re lakott tőlem, mai napig fogalmam sincs, hogy honnan tudott ilyeneket). Ha nem írtam neki iskola után rögtön, akkor már balhèzott, hogy mit csinalok. Bulizni nem mehettem egyedül a baràtaimmal, mert megvolt róla győződve, hogy minden haverom meg akar engem dugni. Szilveszterkor már nem voltunk együtt, de 10 percenkènt hivogatott, hogy mit csinálok, biztos már más pasit fűzök.

Nem engedte, hogy elmenjek dolgozni, vagy hogy elkezdjem a jogsit, mert akkor ott meg akart volna szerinte dugni az oktató és az összes munkatàrsam is.

Meg volt neki az órarendem és egyszer "ellenőrzèskèppen" rögtön iskola után megállt a sulim előtt, és azt mondta, hogy biztos otthon voltam végig egy másik pasival, csak tudtam, hogy ő jönni fog és hátul bementem a suliba. :D

Nem lehetett vele filmet nèzni, mert szerinte nekem minden pasi bejött minden filmben, szóval mindig megkérdezte, hogy "Na, mi van tetszik?" És ha azt mondtam, hogy nem, akkor meg kellett indokolnom.

A végén már boltba se mehettem otthon, mert engem boltba menet megdugnak.

Ja, és ő csalt meg engem nem 1-2 csajjal. Félév után kihajítottam, de mindig visszajött, szóval 1,5 évet kínlódtam vele. A végén azt mondtam neki, hogy már van más, hagyjon békén, azóta is írkàl nekem néha 3-4 havonta.

2019. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha az edzőteremben rám köszöntek a srácok akik természetesen ismertek már hiszen 3 éve mindennap lejártam akkor azután már mondta,hogy na mi van biztosan tetszik neked az a srácmeg miért köszönnek?

Soha nem mehettem el bulizni,mert tuti megcsalom.

Együtt mentünk kocsmázni olyan 15 fok volt kint,kértem egy meleg pulcsit,mire odaértünk már nagyon melem lett így levettem,mire mindneki előtt ordízotni kezdett velem,hogy azért vetteml a felsőmet,hogy másoknak mutogassam magam.

El kellett titkolnom,hogy van internetkapcsolatom,mert minek az nekem? Hogy beszélgessek pasikkal a facen?

Minden percemről mindennap el kellett számolnom,naponta minimum 3-4x felhívott 20 percekre és szó szerint mindent el kellett mondanom és nem hitte el,ha azt mondtam,hogy egésznap otthon vagyok.

Egyszer a meleg haverommal elhatárzotuk,hogy ketten megyünk bulizni,hirtelen megjlent a kocsmában ahol voltunk,mert követett.

Szakítottunk és barátaimmal elmentünk hegyetmászni,ott körözött lent a kocsiájával.

Nem engedte,hogy szolizzak,mert másoknak akarok tetszeni.

Nem szólhattam hozzá az osztálytársaimhoz,fiúkhoz,mert biztosan tetszenek.

Nem nézhettünk olyan filmet amiben van szex jelenet,mert biztos a pasit bámulom.

Nem biciklozhettem térd alá érő szoknyában,mert azért vettem fel,hogy mások a bugyimat nézzék és tuti látszódni fog és kelletem magam.

Hirtelen ennyi jutott eszembe arról az prültrpl akivel 4 évig voltam együtt és akkor még azt hittem azért féltékeny ,mert nagyon szeret. Aztán persze ő csalt meg.

2019. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!