Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki honnan tudja hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki honnan tudja hogy a párja büntudatot érez?

Figyelt kérdés
Velem szemben eléggé zárkózott a párom és nem tudom miből tudhatom hogy hazudik nekem vagy hogy sumákol ilyenek?

2019. nov. 3. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább azt tudom, hogy ahol a felek nem nyílnak meg egymásnak, nem képesek őszinték lenni a másikkal az a kapcsolat nem tart sokáig - meg nem is érdemes fenntartani.
2019. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem is fogod tudni, ha nem ismered eléggé. Mi annyira "össze vagyunk melegedve" a párommal, hogy néha azt is megérezzük a másikon, amit magának sem vall be, hogy épp bántja. Szerintem ehhez kell egyfajta rutin, emberismeret és az adott ember ismerete is. A barátaimon is észreveszem, ha van valami komolyabb gondjuk, mert másképp viselkednek, de mivel nem élek velük, nem melléjük fekszem minden nap, nem velük vagyok minden nap, mikor épp nem dolgozom, ezért jóval érzéketlenebb vagyok ezekre a dolgaikra és jóval később veszem észre.

Egyébként az ember sok dolgot csinálhat bűntudatból vagy ha van valami gondja, amivel nem akarja terhelni a párját, barátait. Elfordulhat a másiktól és passzívabb lehet(okkal van az a mondás is, hogy "nem bírok a szemedbe nézni ezután" vagy "meg kell emésztenem"), kerülgethet témákat, adhat kitérő választ vagy épp ellenkezőleg, lehetnek túlzóak, hevesebbek a reakciói, jobban örülhet dolgoknak, vidámabbnak tűnhet, így leplezve bánatát, de akár szeretgetheti is azt, akinek fájdalmat okozott, jobban törődhet vele, hogy ezt az érzést ellensúlyozza magában. A titkolózás egyik intő jele, ha a másik nem hagyja őrizetlenül pl a párja előtt a telefonját, egyéb cuccait, kicsit elfordítja a kijelzőt, mikor valamit olvas, félrekattint, ha a párja arra jár... Vagy hirtelen elfoglalt lesz, gyakrabban eljárkál helyekre másra hivatkozva vagy tovább bennmarad "dolgozni". Akinek a munkája megengedte korábban, hogy néha ránézzen az üzeneteire vagy a Facebookra, az gyakrabban lesz elérhetetlen nap közben, ilyesmi. Emberfüggő.

2019. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém sosem érez bűntudatot. Képtelen rá.

De pontosan tudom mikor hazudik.


Lehet látni a szemén, a lehajtja a fejét.

Egy jó visszakerdezes, és máris elárulta magát.

2019. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem vagyok kapcsolatban olyannal, aki nekem sem akar megnyílni... Mióta vagytok együtt?
2019. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!