Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagàltatok volna?

Figyelt kérdés

Eddig albérletben éltem, azonban ki kellett költöznöm és most pár napig a páromnàl és az anyjànàl szálltam meg, mert a szüleim messze laknak.

A kapcsolatunk elején leszögeztem azt, hogy nem turkàlunk egymás telefonjàba.

Tegnap azonban, amíg én dolgozni voltam a párom belenyúlt a telefonomba és visszaolvasott hónapokra visszamenőleg mindent amit a szüleimmel beszéltem. Ezek után nekem esett, hogy én miért mertem ezt meg azt írni a saját nevelőfateromnak. Például elküldtem neki mit kaptam tőle születésnapomra, vagy megbeszéltem vele, ha összevesztünk, stb. Jó kapcsolatom van a nevelőfaterommal, szerintem azt beszélek meg vele amit akarok, ezt elmondtam neki is. Összevesztünk, és mondtam neki, hogy hagyjon békén miután elköltöztem, ha ennyire nem bízik bennem, hogy turkàl a telefonomban, akkor nem mellettem van a helye. Nagyot csalódtam benne, nem ezt néztem volna ki belőle. Kivancsi vagyok, hogy más, hogy reagàlt volna erre. Szóval ti hogyan reagàltàtok volna le ezt az esetet? Vagy csak nálam nem normális az, hogy àttúrom a párom privát beszélgetèseit? Akár saját történetet is irhattok ezzel kapcsolatban.

19/L és 22/F, több, mint egy éve vagyunk együtt.

Csak normális válaszokat kérnèk, trollok, Humor Heroldok, és kàrörvendők kímèljenek!


2019. nov. 4. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű nem bízik benned. Sztem beszél

Jétek át a dolgokat. Mondjuk nem szép dolog a másik telojaba turkálni kell a személyes tér..

2019. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez súlyos bizalmatlanság a részéről, és hogyha nincs (kölcsönös) bizalom, akkor számomra nem működik a kapcsolat sem! Egyébként meg valószínűleg még kicsit "gyerek" egy komoly kapcsolathoz...
2019. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy állok a témához, mint te és ugyanígy reagáltam volna. Nem tűröm el a bizalmatlanságot.
2019. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem a reakciódat, én is hasonlóképpen tettem volna. Néha előveszem a párom telefonját, ha mondjuk az enyém nincs feltöltve és fel kell valakit hívnom vagy meg szeretnék valamit nézni az interneten, de soha soha nem nyúlok bele a privát beszélgetéseibe. Én leülnék vele megbeszélni, de ha nem érti a problémát szakítanék.
2019. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valami komoly vétséget követtél volna el a háta mögött, amire fényderül így, akkor azt mondanám, hogy megérezte, és ha te nem tálaltál ki magadtól, akkor nyilván máshonnan próbál információt szerezni. Ilyenkor pedig nem az szokott gond lenni, hogy "miért turkál a másik a telefonomban", még ha ez is a hivatalos indok, hanem hogy lebuktak.

Viszont nálad semmi ilyesmiről nincs szó, nevelő apukádnak azt mondasz, amit akarsz, kivéve, ha vég nélkül szidod, de egy probléma megbeszélése azért nem egyenlő ezzel. Ha a viselkedésedben sem volt semmi olyasmi, ami erre a turkálásra indokot adott volna, ő sem tudja megmagyarázni, miért, akkor lapát. Hülyeségen akad ki, és ok nélkül mászik bele a privátszférádba, amiről korábban megállapodtatok. Ez így nem működőképes.

2019. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsoltmester ***** válasza:
Ahol a másik telefonja tabu ott milyen bizalomról beszéltek gyerekek. Amúgy meg nem jó dolog harmadik személynek belső dolgokat kiadni. Tökmindegy mennyire vagy jóba a kìvülállóval.
2019. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen nekem is elég vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban. Nekem sokkal inkább a párkapcsolati szennyes kiteregetése kívülállóknak az ami egyáltalán nem fér bele. Egyrészt mert senkinek semmi köze hozzá, másrészt mert az emberek nagy többsége baromi szar tanácsokat fog adni vagy irigységből vagy mert párkapcsolati analfabéta. Én nagyon nem örülnék neki ha az adott problémánkat inkább másokkal osztaná meg ahelyett, hogy ketten megoldanánk. Tehát ezt a fajta felháborodást maximálisan megértem.

Viszont egymás telefonjában túrkálni engedély nélkül akkor sem elfogadható, sem pedig privát üzenetekbe beleolvasgatni. Szóval amin a párod kiakadt az teljesen jogos szerintem, de az is jogos, hogy neked nem fér bele a privát beszélgetésekben való túrkálás.

2019. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyire vegyesek a kommentek. Jöhetnek még!
2019. nov. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!