Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele erről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal 20 évesek vagyunk és szóba került a baba téma. Én 30 előtt szeretnék majd gyereket, ő 30 után szeretne elkezdeni próbálkozni.

Hiába mondta neki, hogy szerintem az késő, mert több év is lehet mire összejön , az volt a válasza, hogy akkor már biztos lábakon fogunk állni. Nem firtattam tovább, de belül őröl engem a dolog. Mit tegyek?



2019. nov. 4. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Te mikor kezdenél próbálkozni? Szerintem 28-29 évesen ha elkezditek az jó kompromisszumos megoldás.
2019. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Sose érzitek majd, hogy elég stabil minden. Szerintem ha olyan 25-27 évesen már megvan az anyagi háttér, akkor neki lehet állni. Mióta vagytok egyébként együtt?
2019. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Több, mint 2 éve vagyunk együtt, és már együtt is élünk.
2019. nov. 4. 15:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért is félek picit ettől a kései próbálkozástól, mert vannak gondok a menstruációmmal/hormonjaimmal.
2019. nov. 4. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig még alakulhatnak a hormonjaid! Barátnőm is félt, hogy a pajzsmirigye miatt mikor jön össze majd a baba és elsőre sikerült. Nálunk meg nem volt semmi gond és másfél évet vártunk. Nem lehet ebből kiindulni kérdező!
2019. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 1Léna ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mielőtt felőröl téged belülről ez a kérdés, meg kell beszélned a pároddal.

Pont ezzel indítani, hogy Téged ez felőröl, és nem hagy nyugodni. Azt is elmondanám amit itt közzé tettél, a mensidről. Bátorság! A szeretet sok nehézségen át tud vezetni benneteket. Egy dolog biztos, hogy nem lát a fejedbe, nem gondolatolvasó, nem érzi pont azt amit te érzel, tehát mindezeket szavakkal kell elmondani. Így kiderül majd az is, hogy Ő mire gondol, hogyan tervez,... Ha mégsem derül ki akkor rá lehet kérdezni.

2019. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. nov. 12. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen rágódni, addig mindketten sokat fogtok változni. Még 5 év is sok idő nemhogy 10. Addig lehet hogy fel éled benne az anyagi ösztön.

A pénzből pedig soha nem elég. Mire kifizeted a lakáshitelt jöhet egy felújítás, közben elromlik az autó és a mosógép. És akkor még nem is mentél el nyaralni. Ennek soha nincs vége, ez ilyen. Közbejöhet betegség is, ha nem akarsz várni magánorvoshoz mész, stb. Erre a bátnőd is rá fog jönni ha van egy kis esze. Szóval én még nem erőltetném a dolgot.

2019. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*feléled :)
2019. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!