Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt egy párkapcsolatban, hogy az egyik fél (én) tényleg szerelmes voltam, az exem meg csak megjátszotta?

Figyelt kérdés
Nagyon dühös vagyok rá, nagon sok rossz dolgot tett és szerintem pletykákat terjeszt rólam, hogy én mindenre kapható vagyok... Nem tudom mit tegyek. Igazából bosszút akarok állni, de félek.

2019. nov. 4. 15:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Viszont írtam neki sms-ben (messsengeren tiltott), hogy ma milyen jót maszturbáltam (nagyon inenzív volt tényleg) és nem rá gondoltam közbe. Gondolom megleptem vele kissé. xD
2019. nov. 4. 23:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez nem tini kategória ez van megszivtad, észre kellett volna venni a jeleket, nem tudsz mit csinalni engedd el.
2019. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
elég gyerekes vagy kérdező
2019. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindegy mar lejart a kerdes. Megoldodott a problema. 😉
2019. nov. 5. 17:37
 15/16 A kérdező kommentje:
Talaltam mast helyette.
2019. nov. 5. 17:38
 16/16 anonim ***** válasza:
egészségedre de utána ne panaszkodjál hogy az se normális ;)
2019. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!