Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt. Be jelöltem Facebookon hogy kapcsolatba vagyok vele. Erre le törölt és le tiltott.

A kifogás az volt hogy ő nem a Facebookon éli az életét.

Szerintem meg egyszerűen csak nem akar felvállalni...

Szerintetek?


2019. nov. 4. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Minek rakod ki? Jóltette, nem kell ezen csámcsogni mindenkinek.
2019. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

lány vagy, vagy fiú?

Ha lány, vagy akkor ez úgy van ahogy mondja.

Ha te vagy a fiú, akkor a lány csak terel, játszmázik, mert a többségük sunyi, alattomos. Ha fáj az igazság, nyomjatok rám egy dislikeot.

Köszönöm!

2019. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Én felpontoztalak kettes !
2019. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg fix barátnője van és nem örülne neki ha kibukna, hogy mással is barátnősdit játszik. Attól, hogy valaki nem a neten éli az életét még nem fog ilyen szélsőségesen reagálni egy ilyenre ha csak nincs jó sok vaj a füle mögött és nem akarja nagyon rejtegetni, hogy ti kavartok.
2019. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Elég gyerekes reakció volt tőle.
2019. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Ő még nem érzi úgy.
2019. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyermeteg viselkedés ez tőle.
2019. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Tuti hogy nem akar felvállalni. Szerintem van valakije. Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.
2019. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Az a vèlemènyem, hogy nem csak ketten vagytok abban a kapcsolatban, ès nem akarta, hogy ezáltal a másik megtudja.

Csak azèrt nem tesz ilyet az ember,.mert nem a face-en akarja èlni az èletèt. Van aki beveszi ezt az ócska szöveget?

2019. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
17%
Szerintem meg kellett volna kérdezned, hogy mi a véleménye arról, hogy bejelölitek hogy egy pár vagytok. Én sem örültem volna a helyében, de ha szeretlek, biztosan nem tiltalak le, csak szólok, hogy ezt beszeljük meg.
2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!