Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen esetben nincs jó választás?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és volt mostanában a környezetemben pár olyan történet, hogy adott egy pár, régóta együtt vannak, majdnem elsők voltak egymásnak és most a nő kitalálja, hogy valamilyen formában, de másik pasit akar szexben. Mert "nem élte ki magát és kíváncsi".


Azt látom és erre irányulna a kérdés, hogy ezeknek a kapcsolatoknak vége? Mert sehogy nem jön ki a lépés. A cimborám végül benne lett volna kb mindenben, hogy tegyenek egy próbát, de kb le se szart semmit a felesége, minden szabályt felrúgott. Olyan, mintha a szex miatt kiábrándulna a párjából a nő.


Jól látom ezt vagy valahol ez bejött, hovy engedte kalandozni valaki a feleségét és végül rendbe jött minden?


ápr. 27. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted miért akar kipróbálni mást is a nő?

Mert nem elégedett, nem jó neki a szex a férjével. Lehet, hogy évek óta nem jutott orgazmushoz, legfeljebb egyedül.

A cimboráidnál is innen indul a megoldás. Odafigyeléssel, türelemmel újra kezdjék el együtt felfedezni, hogy mi a jó a nőnek a szexben! Próbáljanak ki segédeszközöket, szerepjátékot, bdsm-et, feszegessék a határokat, beszélgessenek róla őszintén, hogy ki mire vágyik, mi izgatja fel, mit élvez, mit nem akar semmi esetre sem.


Ha ezt nem sikerül, akkor a kapcsolatnak valóban vége. Ti se lennétek a cimborákkal egy olyan házasságban benne örökké, ahol nincs szex. Ennél csak az rosszabb, ahol van szex, de muszájból, orgazmusod viszont nincs.

ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de itt ahogy leírtam, le szarja a felesége, hogy mit beszéltek meg. Másrészt nem csak ez az egy sztori van, de a lényege ez.
ápr. 27. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó túl korán házasodni. Valamelyik félben előbb-utóbb feljön hogy ő még nem is élt, kiakarja mással, másokkal is próbálni.

Én is ismerek olyat ahol a nő 19 év után, 40 évesen otthagyta a férjét, és azota váltogatja a pasijait.

ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
+ Ezért nem jó a nőket afelé terelni, hogy szex csakis komoly kapcsolatban, ez a normális működésmód, mert mi nem olyanok vagyunk, mint a férfiak, és amúgy se "r!banckodj".
ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
19%

No, általában válás a vége.


Amúgy tudod, h mi a fő válóok, Kérdező?



...

...

...


Hát a házasság.

ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"Jól látom ezt vagy valahol ez bejött, hovy engedte kalandozni valaki a feleségét és végül rendbe jött minden?"


Igen, nálunk így volt. Engedtem kalandozni picit a feleségemet. Nem hogy rendbe jött minden, hanem sokkal jobb lett, mint valaha. Igaz, a mi helyzetünk picit speciálisabb, de ez most lényegtelen.

ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
6-os vagyok: ja, az viszont nagyon fontos, hogy a megbeszélt szabályokhoz viszont maximálisan tartsa magát a feleség. Úgy nem működhet, ahogy te írtad, hogy az ismerődös felesége felrúgott minden szabályt.
ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!