Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hányan élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányan élnek boldogtalan párkapcsolatban, miközben próbálják azt mutatni, hogy minden ok?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 07:56
A kérdező szavazást indított:
Kapcsolatok 30%a ilyen
Kapcsolatok 40%a ilyen
Kapcsolatok 50%a ilyen
Kapcsolatok 60%a ilyen
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos soha nem kellettem még egyedülálló nőnek.


De voltam sokszor szerető szerepében, kb a 2. mindig.


Volt akik 20-onévesek voltak és a csaj már más irányba a nézett, voltak élettársak, voltak házas nők is.

ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es A nők 30 felett aki külsőleg megüti a közepes/átlag mércét, és megvan legalább a 8 általános persze azok általában:

-legtöbbször foglaltak, családosak

-Aranyásók és csak lóvés pasikra hajtanak

-Edzőtermes csajok, akinek szintúgy gyúrós önimádó pasi kell

-Vagy behülyítette egy családos pasi, és szintúgy 2. Szerepben vannak, merthogy ezekből is van sok

ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Munkahelyen körbe vagyok véve férfiakkal, mindnél család, de legalább komoly kapcsolat.


Szomorú, hogy hányan bepróbálkoznak... És fiatalok, velem egyidősek, és rendesen ismerkedni akarnak, nem csak szex...


De baráti körömben is sokan panaszkodnak. Tehát ebből ítélve szerintem kb csak minden 2. pár boldog.

ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A válási statisztikák erre már elég jó becslést adnak. Ezek alapján sokan.
ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
70-80%ot kellett volna irnom? Mondjuk az szerintem egy kicsit tul sok...
ápr. 27. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, pont ezt akartam írni, hogy kb 80% a reális szerintem. És különösen a házasságokra igaz ez, mert előtte még könnyebben mennek azért szét az emberek.

Vagy te milyen formátumokra gondoltál pontosan?

ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából mindenre. Pl úgy tesznek az emberek,mintha minden rendben menne pl facebookon,instán. Holott amúgy utálják az egész családi,közös életet. Vagy úgy jönnek össze,hogyha nincs ló,akkor jó a szamár is. Önbecsülés hiánya miatt. Esetleg a nő a pénz miatt nem meri otthagyni a párját,vagy fél tőle,ezért nem mer lépni.. Ilyesmik.
ápr. 27. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem függ például az életkortól is, és hogy mióta vannak együtt. Mondjuk úgy 26-27 éves kor alatt (amikor a nők még annyira nem pánikolnak, és még pl 30 előtt kb utolsó lehetőségként ki mernek lépni, hogy gyorsan találjanak egy jobb palit a házasságra) szerintem elenyésző az ilyen. Ebben az életszakaszban egyszerűen nincs olyan dolog, ami kössön, amiért túlzottan megérje a boldogtalan kapcsolatban maradni. Biztos, hogy könnyebben váltanak.

30 körül/felett már látványosan megugrik a száma az ilyen nincs ló jó a szamár is eset, különösen nőknél.

Házasságban, gyerekekkel 10+ év után szerintem 90% körül.

ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!