Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a "kis idő"?

Figyelt kérdés

Közel 3 hónapja vagyunk szexkapcsolatban, sokat vitáztunk, főleg miattam. Elmondta, hogy sokszor hiányzom neki, és meg van bennem az a plusz, amit másokban nem talált meg. Én elmondtam neki, hogy szeretem, és szeretném folytatni. Most egy kis időt kért. Ez a férfiaknál ebben az esetben egyenlő a szkítással vagy ilyenkor tényleg végiggondolják, hogy mit szeretnének? Illetve mennyi az a "kis idő", amíg érdemes várni a válaszra?

Köszi!:)



2019. nov. 4. 16:55
 1/9 Diazepam ***** válasza:
100%
Ti soha nem voltatok szexkapcsolatban. Szexkapcsolatban nincs vita, nincsenek érzelmek, nincs plusz. Hívd csak nyugodtan egy szimpla xar kapcsolatnak.
2019. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kis idő és a szünet az esetek javában egy burkolt szakítás. Nemigen fogsz felőle hallani már.
2019. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat és te olyanokat mondasz neki, h szereted? Hat... Sztem is lelepett a csávó, de örülj neki jobb, mintha hulyitene olyanokkal, h ő is szeret. Hosszútávon így jobb, hidd el.
2019. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bennem kialakultak érzések, ez szerintem mindenkivel előfordulhat egy ilyen helyzetben. Természetesen elmondtam neki, így éreztem tisztának.
2019. nov. 4. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt már ne várj semmilyen válaszra.Keress inkább normális kapcsolatot. A laza az nem megy neked.
2019. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Csak meg akarja úszni, mert nem akar tőled semmit. Ha kölcsönös lenne, nem itt tartanátok.

2019. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
30körül. Ha nem írta volna, hogy, mennyire kedvel - persze,tudom, hazudni mindenki tud - akkor nekem is egyértelmű lenne. Így viszont nem tudom mi tévő legyek, meddig érdemes bíznom.
2019. nov. 4. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, hallod, ennyi idősen nem bohóckodnék ezzel. Keress normális hapsit, aki téged akar és nem filózik rajta.
2019. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, csak mi komolyan kezdtük, oszt valamiért mindig csak szexeltünk. Egy idő után szünetet tartottunk, hogy lássuk mennyire hiányzunk egymásnak ha nem vagyunk együtt. Pár nap után már nem is gondoltam rá, szóval szakítottunk.


Mi is 30 körüliek voltunk. Ebben a korban az ember már nem ugrik ki és be egy kapcsolatba, előbb jól átgondolja. 30 évesen a férfiak zöme már a feleségét keresi, nem tölti az idejét ha nem biztos a dologban.

2019. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!