Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy pcs a párom?

Figyelt kérdés

Tudom h én sem lettem a kérdésemmel szimpi, de elvesztettem a türelmemet.

A páromnak amolyan "nem törődöm", "eszembe sem jut h ez fontos", "ne kérdezgess" pillanatai vannak. Ezekből most sokallottam be és puffogok magamban.


Ilyenkor sírom vissza, amíg nem lakott nálam, mert akkor sokkal vidámabb, érdeklődőbb volt és én voltam a középpont a találkozáskor és nem pedig a laptopja vagy telefonja mint most.


Beszéltem erről neki,de valahogy semmi :-/

1.5 eve vagyunk együtt.

És most nem érzem jól magam benne.


2019. nov. 4. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1.5 - 2 ev kornyeken mulnak el a rozsaszin felhok, szerintem most is ez van. Kezdtek felhalmozodni a meg nem beszelt problémák van amit a parod nem mond ki mert te besertodsz van amit te mert akkor o sertodik be. Volt velem is ez. A kerdes hogy meg akarjatok menteni a kapcsolatot vagy el szeretnetek temetni? Uljetek le beszeljetek. Ha mar nem ugyanaz a cel hajt mindkettotoket es nem egyutt szeretnetek elerni dolgokat akkor ki kell mondani amit ki kell es ujjat epiteni
2019. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Problémákat mindig megbeszéljük, amik sértődéshez vezettek. De azt h szeretnék több aktívan eltöltött időt (laptop, telefon nélkül) és h mint 2 barát meséljünk a napjainkról, vagy csak hülyeségekről, ott bezár a bazár :-(
2019. nov. 4. 22:07
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő nem látja a problémát és mint kiderült számomra, ellenségeskedésnek veszi h érdeklődök a napjáról h miket csinált, pedig én csak keresem h beszélgessek vele, és tényleg érdekel ő és az élete. Meglepett és rosszul esik h negatívan érinti az érdeklődésem :-( tényleg nem mesél magától semmit, ha nem kérdezem, akkor is csak röviden válaszol és szinte faggatózásba megy át emiatt, úgyhogy inkább ráhagyom :-( lehet h sunyiskodik, nem tudok mire gondolni, de furcsa ez nekem. Egy kedélyes beszélgetés hiányzik nagyon :-(
2019. nov. 4. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1. Es vagyok. sztem mond el neki hogy ez mennyire fontos neked. Es hogy ezzel bodogabba tesz teged.
2019. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha már azon is felhúzza magát h milyen volt a napja, akkor megcsal. Mert ezt ilyenkor elszámoltatásnak veszik. Ezért érdekesebb a telefonja, mint te, mert ott tartja a kapcsolatot a csajjal.
2019. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szabad hozzáférésem van a telefonjához. Olyan volt már többször pl h reggel hozzábújtam és kis idő után elkezdett kikecmeregni az ágyból h bocsi pisiilnie kell, de még ült és a telefonját csesztett, kérdeztem mit csinál, megnézte kik a szülinaposok. Ja, mondom, itthagyod a bújást h pisilned kell, de az fontosabb h ki szülinapos.... Basszus de rosszul esett :-( a
2019. nov. 4. 22:38
 7/13 A kérdező kommentje:

Szabad hozzáférésem van a telefonjához. Olyan volt már többször pl h reggel hozzábújtam és kis idő után elkezdett kikecmeregni az ágyból h bocsi pisiilnie kell, de még ült és a telefonját csesztett, kérdeztem mit csinál, megnézte kik a szülinaposok. Ja, mondom, itthagyod a bújást h pisilned kell, de az fontosabb h ki szülinapos.... Basszus de rosszul esett :-(

Igen, ez szöget üt a fejembe, hogy elszámoltatásnak veszi. Miért? Én tökre várom h érdeklődjön felőlem, a dolgaim iránt.

2019. nov. 4. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Részvétem, szex milyen?
2019. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia. Engem is úgy neveltek hogy ez és ez a te feladatod dolgod csináld.

Családomban is mindenki tette a maga dolgát és már csak akkor mesélt róla hogy ha valamiben elakadt és segítséget kért. Sose volt nálunk sem Ez a divat hogy üljünk le és vacsoránál mindenki mesélje el mi történt vele aznap. Anyámék úgy voltak vele hogy tudod mi a dolgod pláne már felnőtt korban.


Lehet ő is ezért nem mond semmit mert nincs hozzászokva ahhoz hogy érdeklődnek az ő dolgai mindennapjai iránt

2019. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha régebben érdeklődött meg volt a normális kommunikáció, és most már nem akkor kell aggódni. Nem papucs csak rideg és leszar téged.
2019. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!