Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a párom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a páromat ma is jól letetemtett a nagy semmiért. Megkérdeztem tőle hogy jó e a kedve erre elkezdi hogy ezzel idegesítem fel pedig csak azért kérdeztem mert olyan rossz az idő gondoltam rá is rossz hatással van és kíváncsi voltam. Erre elkezdi hogy felidegesítem meg hogy kombinálok.

2019. okt. 30. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert valószínűleg van valami, amit nem mond el és idegesíted. Szuper lehet.
2019. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van annak oka, de nem te. Ez egy normális kérdés volt.
2019. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen semmisegeken fehuzza magat es rogton tamadni kezdi a parjat, ott mindig mas van a hatterben, amit takargat, titkol, sumakol. Nem a te hibad, nala van a zavar. Probald meg kideriteni minel elobb, mert csak rosszabbodni fog a helyzet:(
2019. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy értette hogy : "Dehogy van jókedvem,gyűlölök mindent az életemet meg téged is,holnap megyek és leugrok a hídról"

Mégis szerinted erre tud bárki is válaszolni aki nem ismeri a párod? Neked kellene tudnod miért akadt ki,vagy legalább megkérdezni.

2019. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!