Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy kicsit hülye kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kicsit hülye kérdés, de amikor titeket dobott a barátnőtök és persze szokás szerint felhozta hogy legyünk barátok van itt olyan ember aki erre azt mondta hogy igen és nem azt mondta hogy tűnj a p. icsába?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a kort lehagytam :)


17/F

2010. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,és amikor én dobtam a pasimat,akkor ő azt mondta,hogy "jó..maradjunk barátok",mert reménykedett abban,hogy még visszaveszem..fel is hozta a témát,hogy visszaveszem-e majd,meghogy szeretem-e még..mondtam neki,hogy igen,csak akkor fontosabb volt a "karrierem"(és még a mai napig is fontosabb,mert nem ő lesz a férjem!)..és azt mondtam neki,hogy várj fél évet,mindent rendbehozok,és akkor újra járhatunk..csak 5 hónapot várattam meg,de most ő végülis sz_rik rám..JÓL IS TESZI!De szeret..de most neki is fontosabb a "karriere"..:) szóval..:):P most 1-1:D azt mondta,hogy egy hét múlva minden rendbejön..hiszek neki..még van egypár napunk:) és nekem is jó így..félszingliként..x) persze sosem csalnám meg..csak nem csukom be a szemem(szóval megnézek más pasikat is!)

De volt olyan exem,aki velem szakított,és mondtam,hogy legyünk barátok..akkor ő igent mondott,és aztán összevesztünk egypár hónapjára rá,aztán megint rendbejött a kapcsolatunk,s aztán megint összevesztünk..ez volt 2009 januárjában(akkor beszéltünk utoljára),de most 2010 júliusába megint beszélgetünk..de azt írta,hogy nem utál..:) szóval akkor már lehet,hogy sikerül rendbehoznom a barátságunkat,és végre mindent egyenes vágányba terelni:P

2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze,azt mondtam legyünk barátok.Ez abban kimerűlt,hogy egy héten egyszer meghúztam,amíg nem szereztem új csajt.

Egyébként,ha valami használható melója van,később is jól jöhet az ismeretség.

2010. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 haggyámán ***** válasza:
Van. "Legyünk barátok" blablabla.. 2 hónapja egy szót se váltottunk.
2010. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Megkérdeztem, miért szereted a focit?
2010. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mi is így szakítottunk a barátommal, 3 hónap SEMMI után most váltottunk pár sms-t hogy találkozzunk.

de nekem jó volt így, mert nagyon fájt volna, ha előbb találkozunk [lehet, hogy még most is fog]. egyszer láttam, kb 1 hónapja, hogy szakítottunk akkor. buszon voltam, és ahogy leszálltam, összeestem.

L/17

2010. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálam időbe telt, de barátok lettünk.

Bár ő még mindig vi8sszajönne, ha akarnám őt.

Már rég új párom van.

26L

2010. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!