Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem erzem ugy hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzem ugy hogy a parom pontot akarna tenni a dolog vegere, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt a parommal.a paromnak van egy kislanya aki nagyon szeretett volna egy cicat.mikor megszuletett a cica eligerkeztek hogy elviszik.majd megismert engem,es nekem sajnos macskaszor allergiam van.de mivel mar megigerte a kislanyanak is illetve a tulajnak is,igy elvittek a cicat.eddig azt mondta hogy ki fogja tenni az erkelyre.de nem tette,illetve nem tartom jo dolognak.hideg van stb.nem lenne jo szegeny cicanak.a lakas epp keszulofelben van ahol lakni fog parom,igy vagy nalunk vagy az o anyukajanal talalkozunk.de rossz erzes nekem hogy nem tudok neki segiteni a lakasban,azt sem tudom ott hogy talalkozhatnank,vagy hogy lehetnenk kettesben ott.ugy erzem nagyon sehogy.ugy erzem en vagyok az utolso aki szempont az eletben es ezek nekem nagyon fajnak.mondtam hogy ajandekozzuk el a cicat.azt nem akarja.es tegnap mar eleg csunyan beszelt velem hogy nekem honapok ota a macska a legnagyobb problemam..azt mondja hogy nem is vagyok annyira allergias ra.es h en vagyok hipohonder.

Van amikor elfelejtkezem errol a dologrol de akkor mutogatja a macskat pl kameran keresztul hogy milyen cuki..

Tanacstalan vagyok.nem latok jovokepet hogy hogy lesz.nem latom a megoldast.


2019. nov. 6. 07:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%

Nem is ertem az embereket. Bakker kit erdekel a dog ha 10 perc utan rosszul vagyok es fulladozom? Ha szeret akkor megerti es felfogja h nem akarok macskat a kozelemben mert akar korhazba is kerulhetek miatta.


Volt hasonlo esetem, igaz nem volt gyerek, de a vege az lett h szakitottam mert ha a masik keptelen felfogni h nem viccbol csinalom hanem igazi.

Nem az allattal volt a gond hanem a pasi hozzaallasaval!

2019. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A legrosszabb a dologban hogy egyebkent nincs bajom a macskakkal,kutyakkal,allatokkal.es nekem sem jo erzes az hogy megoldasokat kell keresni.mikor elveszett a cica en voltam az elso aki kiplakatolta a kornyezo reszt.h legalabb tudjuk h jol van stb.aztan meglett.nekem sem jo erzes ez a helyzet de errol se en sem mas nem tehet.en orulnek a legjobban ha semmi bajom nem lenne tole.de van
2019. nov. 6. 08:55
 13/31 A kérdező kommentje:
Parom azt mondta hogy megoldjuk.es talalunk megoldast.csak azt latom h még mindig semmi elore lepes nincs.bar a koltozes is 2-3honap még
2019. nov. 6. 08:58
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi megoldas nem lesz, hacsak a macska nem tanul meg teleportalni vagy antiallergen szort noveszteni vagy meg az van, hogy te neki allsz szoktatni magadat amennyiben nem ilyen 2 percben belül azonnali a halal szintu allergiad van. Mert ha nem olyan az par heten belül tenylegesen elmulik (a legtobb emberben amugy van minimalis szor allergia, mivel ez egy tok altalanos allergen), es annal jobban fogsz szenvedni minel tavolabb tartod magadat tole, mert ugy nem fog menni az ellenallas kiepitese a szervezetednek. De egyebkent viccen kivul, ebbe a kapcsolatba nem lesz ertelme gyereket tervezni, nem ugy tunik a parod mint aki tenylegesen azt tervezne hogy te vele hosszutavon elni fogsz.
2019. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

"Nem az allattal volt a gond hanem a pasi hozzaallasaval!"


1.Itt a macska már előbb megvolt, mint a kapcsolat.

2.Nem kell összejönni olyan pasival, akinek állata van, ha valaki nem bírja.

3.Itt a kérdező sem hajlik kompromisszumra, csak elvár.Az is igaz, hogy a pasi is hibás, hogy minek erőlteti ezt a kapcsolatot a tények tudatában.Nekik nincs jövőjük, csak ezt képtelenek megérteni mindketten.És ez a legnagyobb baj.

Feláldozhatja a pasi a macskát, de akkor utána nézheti a gyereke csalódott arcát jó ideig az aktuális nő miatt.Nekem a gyerekem fontosabb, mint egy olyan kapcsolat, ami rövid ideje tart. És sanszos, hogy majd a kérdező idővel megkapja, hogy miatta lett a gyerektől elpaterolva a macska.Volt már ilyen a történelemben, és lesz is még.Szóval lehet háborogni, de ebben a helyzetben egyszerűen nem lehet olyan kompromisszumra jutni, hogy az mindenkinek jó legyen.

2019. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot. Biztos van más férfi is, akivel jól működne.


Szerintem a pasas tudja, hogy ez a macskás dolog vízválasztó, de nem akarja belátni, hogy valamit fel kell áldoznia, ezért odázzá a döntést azzal, hogy "megoldja". A te részedről a megoldás csakis a macska kiebdrudalása lenne, de azt azért be kell látnod, hogy:

1. a macska előbb megvolt

2. megígérte a lányának

3. tudom, nyersen hangzik, de azért egy felelős apának a lánya boldogsága, a neki tett ígéretek, mindig fontosabbak lesznek, mint egy még egy éves sincs aktuális nő/párkapcsolat


Azért kezdett el puffogni veled meg ingerültködni, mert hátha így meg tud győzni arról, hogy ne kelljen megszabadulni a macskától, hátha vagy olyan nabáncsvirág, hogy jó, akkor megpróbáljuk így is.


Neked is jobb, ha nem vele tervezel gyereket, ráadásul azért fél év után már gyerekben gondolkodni életkortól függetlenül naiv és éretlen dolog, mert nem ismeritek egymást eléggé.

2019. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
meg sztem cica oda valo ahol valaki egesz nap vele van.idos neni vagy bacsi pl.
2019. nov. 6. 11:13
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Eleve minek akarsz gyereket egy fél éves kapcsolatba??

Mondjuk alapból felmerül bennem a kérdés, hogy minek olyan embernek gyerek, aki egy kislánytól elvenné a háziállatát, mert ő allergiás rá, de megoldást nem keres, hanem egyből ajándékozzák el a macskát. Garantálom, a gyereked lelkisérült lesz, ha ilyen sémák mentén neveled.

2019. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem akarnam elvenni tole.en csak megoldasokat keresek.ami nem rongalja az en egeszsegem es megis mindenkinek jo.abban is gondolkoztunk hogy esetleg rokonnak oda adjuk aki kozel lakik.Nekem is van egy kislanyom.rajta is latom hogy szereti a cicat de osszessegeben nem hiszem hogy arra a napi fel orara erdemes lenne tartani.amikor parom amugy is kijaros cicanak akarja.lehet napokig nem is latnank.
2019. nov. 6. 11:27
 20/31 A kérdező kommentje:
Meg sztem allatot ugy erdemes tartani hogy ha vele vannak.nem unatkozik egesz nap es ejjel.ha nincs egesz nap egyedul.ha abbol indulunk ki hogy egy ember sem szeret egesz nap egyedul lenni akkor sztem az allatok is igy vannak vele
2019. nov. 6. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!