Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem erzem ugy hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzem ugy hogy a parom pontot akarna tenni a dolog vegere, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt a parommal.a paromnak van egy kislanya aki nagyon szeretett volna egy cicat.mikor megszuletett a cica eligerkeztek hogy elviszik.majd megismert engem,es nekem sajnos macskaszor allergiam van.de mivel mar megigerte a kislanyanak is illetve a tulajnak is,igy elvittek a cicat.eddig azt mondta hogy ki fogja tenni az erkelyre.de nem tette,illetve nem tartom jo dolognak.hideg van stb.nem lenne jo szegeny cicanak.a lakas epp keszulofelben van ahol lakni fog parom,igy vagy nalunk vagy az o anyukajanal talalkozunk.de rossz erzes nekem hogy nem tudok neki segiteni a lakasban,azt sem tudom ott hogy talalkozhatnank,vagy hogy lehetnenk kettesben ott.ugy erzem nagyon sehogy.ugy erzem en vagyok az utolso aki szempont az eletben es ezek nekem nagyon fajnak.mondtam hogy ajandekozzuk el a cicat.azt nem akarja.es tegnap mar eleg csunyan beszelt velem hogy nekem honapok ota a macska a legnagyobb problemam..azt mondja hogy nem is vagyok annyira allergias ra.es h en vagyok hipohonder.

Van amikor elfelejtkezem errol a dologrol de akkor mutogatja a macskat pl kameran keresztul hogy milyen cuki..

Tanacstalan vagyok.nem latok jovokepet hogy hogy lesz.nem latom a megoldast.


2019. nov. 6. 07:32
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Megis mitol undorito?alavetném magam még egy allergiagyogyszernek is..es a legjobbat szeretnem a cicanak is.ha kijaros cica lesz az még egy jarhato ut.parom eleve kijarosnak gondolta.jojjon menjen es amikor gondolja akkor haza jon
2019. nov. 7. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!