Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Ti mit csinálnátok a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Párommal kicsit több mint 2 éve vagyunk együtt.. Elég érdekesen kezdődött a kapcsolatunk, igazán mesébeillő volt. Ismertük egymást korábban is, de nem beszéltünk előben..egyik nap rám írt messengeten, mert szakított a barátnőjével és valakivel beszélnie kellett, nekem volt akkor párom. Beszélgettünk sokat, aztán találkoztunk. Én szakítottam az akkori párommal, mert nem voltak fényesek a dolgok amúgy sem, és kezdtem beleszeretni a másik srácba. Szépeket írt, elhitette velem, hogy én vagyok a legfontosabb számára és a többi... Minden rendben is ment, csak most így 2 év után kiderültek dolgok. Más lányoknak is ugyan ezeket írta, lefeküdt más lányokkal mikor mi már beszélgettünk.. Az egyik ismerősömmel is voltak dolgok, és persze ezt is utólag tudtam meg, a lánytól. Tudtam, hogy ismerik egymást, és hogy 1x-2x találkoztak, de a többiről valamiért nem számolt be a srác. Utólag ez így nagyon fáj, csak én éreztem olyan különlegesnek ezt az egészet? Ti mit gondoltok?

2019. nov. 6. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem értelek. Ha ezeket azelőtt csinálta, hogy összejöttetek, akkor mi a probléma?

Nem voltatok együtt, nem volt a pakliban biztosan, hogy összejöttök.

Senkinek semmi köze hozzá, kivel randizott akkor.

Ha a kapcsolatotok alatt csinálta, az nyilván más.

2019. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fruzs33 ***** válasza:
30%
Én alapból nem jöttem volna össze ilyennel.
2019. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazan mesebe illo, hogy rad irt szep szavakkal eleve kuras celjabol. Nem ertem, ez hogy nem volt egyertelmu.
2019. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából csak arról van szó, hogy te mesèbe illőnek èrezted (ezt mondjuk nem èrtem mièrt), neki meg csak 1 voltál a sok "jelentkezőből", ès vègül tudtodon kívül te nyertèl. Ès emiatt csalódott vagy. Valamilyen szinten èrthető, de vègül is bűnt nem követett el, akkor mèg csak ismerkedtek úgymond.

Azt nèzd, hogy most milyen, tènyleg szeret-e, vagy most is csajozik.

2019. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem voltatok még együtt, mi több, neked pasid volt. Semmi jogod felháborodni.
2019. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mesébe illő az, hogy neked volt párod, de irogattál neki, találkozgattál vele.
2019. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez előtted történt így szerintem nincs miert rosszúl érezned magad!!Ha most nincsennek melletted ilyen dolgai minek húzod fel magad a múltján?
2019. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!