Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbirkózni azzal, ha a párom poligám/poliamor?

Figyelt kérdés
A kezdetektől fogva tudtam, hogy az, nyílt lapokkal játszott és a poligámia tőlem sem áll távol szexuális értelemben. Csak közben belészerettem és így, mikor más nőkkel van, úgy érzem mindig kicsit belehalok, borzasztó érzés. Hogyan lehet ezt leküzdeni? Mert elveszíteni nem akarom...
2019. nov. 8. 07:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Az emberi hülyeségre nincs recept. Számomra érthetetlen minek él két ember PÁRkapcsolatban, ha mellette poligám. Szerintem ez a morálisan kudarcot vallott véglények elfogadhatóbb köntösbe bujatott ösztönei, akiknek a kapcsolat és annak “szentsége” teher. Na, ez a ciki, nem a faláb.
2019. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet itt semmit "leküzdeni". Én biztosan nem csinálnám ezt a helyedben.
2019. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, már most is örlődsz magadban. Tönkre akarod tenni az egészségedet? Pár év múlva járhatsz orvostól orvosig egy vagy több autoimmun betegséggel vagy rákkal, és ez mind azért lesz, mert te azt hiszed magadról, hogy elbírod ezt a terhet és azt hiszed csak ez az egy pasi létezik a földön.

Nincs az a nő/férfi a földön aki boldogan megy bele egy ilyen dologba. Elhiheted nekem, van sok sok arab ismerősöm sok sok storyval. Annak a férfinek/nőnek kényelmes és jó a helyzet aki tartja a több nőt/férfit maga körül, de az udvartartásából senkinek nem jó, maximum csak kifele mást mutatnak.

2019. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%

A lehető legrosszabb helyre jöttél ezzel a kérdéssel. Ha már gyk, akkor okosabb lett volna a szex kategóriába kiírni. A párkapcsolatok kategóriában mindenki hűséges, a párkapcsolatban csak 2 ember lehet és ők is csak sötétben szexelhetnek, a pap áldásával. Volt már itt több kérdés nyitott kapcsolatokról és hasonlókról, de olyan dogmatikus válaszok érkeztek mindig, mint most is.

Általános recept amúgy nincs és nem is tudunk adni, mert nem ismerünk titeket. Lehet, hogy fiatalok vagytok és ő még ebben a csajozós korszakában van, aztán pár év múlva megunja. Lehet, hogy elég lenne, ha átterelnétek hármasra vagy párcserére a dolgot. Lehet, hogy csak valami olyan bensőséges pluszt kell hoznod, ami miatt már nem akar mást.

2019. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Három éve lett feltéve ez a kérdés. Érdekelne, hogy a kérdező meg tudott-e birkózni az érzelmeivel? A féltékenység normális, poli vagy monogámiában, mindenhol. A férfi dolga lett volna, hogy biztosítsa az összes nőjét a szerelméről. Én nem ítélem ez az ilyen párkapcsolatokat.
2022. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!