Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok vele ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok vele ezek után?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 5 éve vagyok együtt. Mindig voltak kisebb nagyobb veszekedése/problémák de az elmúlt néhány hétbe már számomra elviselhetetlen az egész. Nem bírja ki hogy normálisan meglegyünk akár egy hónapig, minden egyes héten de van hogy minden nap csinál valami cirkuszt a semmiből. Mostanra odáig jutottunk hogy olyanokat ír nekem hogy ő mással van együtt(ilyenkor el is megy órákra/napokra). Persze valószínűleg az a cirkusza része hogy engem hergeljen valamivel de nálam ez már teljesen abszurd hogy ilyenekkel keljen szórakoznom. Ezek mellett kiírogatja közösségi oldalakra hogy szingli, ami meg rohadt ciki mert mondhatni bohócot csinál nem csak magából hanem belőlem is és úgy érzem magam mint 14 évesen amikor ilyenekkel szórakoztunk. Beszélni nem tudok vele mert nem változik semmi maximum 1-2 hétig aztán kezdődik az egész elölről. Sokan ilyenkor azt mondják hogy biztos nekik is vannak hibái meg stb. de én nem tudok ilyet mondani mert a cirkuszai a semmiből jönnek úgy hogy még azt sem mondhatnám hogy előtte azt mondtam neki akárcsak hogy b+. Ilyenkor felkap egy témát mint most pl. hogy ha én nem írom ki a nevét egy közösségi oldalra hogy vele vagyok(hozzáteszem közös képeink vannak kint) akkor letilt. Ilyenkor valami elmegondozóba érzem magam mert ez számomra még a tinikorszak alatt van már, de még talán ott se történnek ilyenek. Ráadásul ma már azzal "zsarolt" hogy neki gyerek kell és ő nem lesz velem mert nem fog várni éveket mert ő családot szeretne. Már nem is tudom hova tenni ezeket, kezdem azt hinni hogy skizofrén. Egyik pillanatról a másikra előugrik valamivel és csak történnek az események körülöttem. Ő 24 éves de állítom hogy 16 évesen komolyabb barátnőim voltak mint ő. 28/F
2019. nov. 8. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ebbe a kapcsolatban nincs se szeretet, se tisztelet.

Az se normálisan amiket tesz és mond.

Talán korán keltetek egybe.

Ezt így nem lehet folytatni!

2019. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tisztelet egyáltalán nincs, van hogy itthon nem tetszik neki valami és levág nekem egy pofont. Persze ha akár csak felállok már kiabál hogy segítség vagy az apjával jön hogy majd ő mit fog csinálni, de hát eszem ágába sincs már lesüllyedni arra a szintre hogy itt pofozkodásokba kezdjek meg magamat kellemetlen helyzetbe hozzam. Úgy tudom hogy előttem senki nem bírta őt elviselni, minden kapcsolatában állandó műsort csinált és az ismerősei között is ahogy hallottam ugyan ezek a kiszámíthatatlan magánszámai voltak ami miatt nincsenek barátai se és napi szinten nem is keresi őt senki.
2019. nov. 8. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs szükségede erre, még belebetegszel.

Válj el sürgősen!

2019. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valahogy nem tudom elhinni, hogy csak az elmúlt hétben lett ennyire házsártos és gyerekes, csettintésre. Vagy nem vetted észre az égbekiáltó jeleket, vagy valami nagyon durva dolog történt, de nem tudom ezt mivel lehetne magyarázni (kb. semmivel).


Ennyiből és ezek alapján kicsit nekem borderline személyiségzavar feelingem van egyébként, ők szoktak így viselkedni. De ilyen kevés infóval ez csak egy felelőtlen megérzés, nem kell hinni benne. Lényeg hogy nem hiába érzed hogy 14-16 éves kor körüli "nővel" vagy, igazából olyan 8-10 éves szinten van.

2019. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel előtte is ilyen volt, így nem meglepő, hogy most sem más. A feleséged nem normális, de kétlem, hogy ezt belátná a jövőben.

Nehéz a válás, de én nem várnék már sokáig vele.

2019. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Előtte is voltak hasonlóak, de azt tanácsolták nekem hogy ha ilyen történik akkor utána olyan választ kapjon tőlem hogy ne érje meg neki többet ilyen műsort csinálni, pl rakjam ki a cuccait és ne álljak vele szóba egy hétig. NA de már annyi mindent kipróbáltam és ő mindig tetőzte a műsorait hogy lassan ha ezt az elvet követném akkor már egy gépre kellett volna feltennem ami Alaszkába megy. Tisztába vagyok vele hogy akármit is csinálok nem tudok változtatni, már nincsenek ötleteim de őszintén már bele is fáradtam ebbe. Ha le is megy a műsora akkor 2-3 napig játsza a házias tündért aztán megint kezdődik minden elölről. Hozzáteszem ha külföldre megyünk egy zsák pénzért se más a helyzet, ott is teljesen nyugodtan elba**a a nyaralást és megcsinálja a műsort szóval nála már nincs tabu, bármeddig képes elmenni én meg csak magammal cse*ek ki ha beleállok a műsorba mert annál tovább csinálja.
2019. nov. 8. 18:31
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem szeret és sajnos biztos is hogy van valakije. Normális nő nem viselkedik így. Válj el! Fiatalok vagyok még és mindketten meg fogjátok találni az igazit. 40 n
2019. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már olyan hülye voltál, hogy elvetted, legalább annyi eszed legyen, hogy elválsz, mielőtt gyerek lesz.
2019. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy ha az ember benne van egy kapcsolatban, mennyire nem látja a nyilvánvalót. Nem is kérdés, hogy ennek így nincs jövője. Esetleg megpróbálhatod rábeszélni pszichológusra. De én inkább lecserélném a zárat, amikor legközelebb eltűnik. :)
2019. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy gyereket csinalj ennek a nonek, mert akkor neked befellegzett!
2019. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!