Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnátok együtt vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnátok együtt vele?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt és van egy pár hónapos kisbabánk. A probléma hogy a párom elég sokszor hazudik és mikor rá kérdezek a dolgokra akkor is váltig állítja a saját igazát. Ami tudom hogy nem igaz. Nem értem mért hazudik. Mire jó ez? Elhatároztam hogy vége lesz. Mire ő megigerte hogy megváltozik. A baj hogy ezt is már hallottam párszor. Csalódtam benne nem egy hülyeséget megcsinált ez idő alatt de mindig megbocsájtottam. Van hogy azt akarom hogy vége legyen mert elegem van viszont mikor hazajön meglátja a kisfiunk ugy mosolyog beszél neki és ilyenkor arra gondolok hogy én komolyan elakarom őket szakitani egymástól és oké hogy akkor is az apja marad de mégsem olyan. Azt is megkaptam hogy ha a szakítást vállalom "selejt" lesz a gyerekem mert apa nélkül marad. Ezzel is össze zavarnak tényleg nem tudom mi lenne a helyes jó döntés..Aki tud tanácsot adni szívesen fogadom.
2018. ápr. 14. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
A régebbi hazugságaivel együtt jo volt? Csak most zavar amikor már babátok van? Hogy vagy te összerakva?
2018. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotoknak annyi. Aki megrögzött hazudozó, az nem fog megváltozni. Vagy együtt maradtok a gyerekre való tekintettel, és akkor te szívsz, vagy megszakítjátok a párkapcsolatot, akkor viszont a gyerek nem fog a vérszerinti szüleivel élni. Nincs jó megoldás. Próbáld megtalálni a legkevésbé rosszat!
2018. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mondataidból hiányzik a tárgy. Pontosan miben hazudott és milyen módon mert elég széles lehet a spektrum.
2018. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mindig is zavart hogy hazudozik csak mindig megbocsájtottam a dolgokat mert apróságok voltak vagy annak tűntek. Most viszont komolyabb dolgokba hazudik. Pl a fizetése nagy része eltűnik nem tudja mire..elég komoly tartozása lett de ő azt állítja mindent fizet rendesen akkor az hogy lett?
2018. ápr. 14. 12:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Az exe időnként felbukkant mindig azt mondta a csaj keresi közben kiderült hogy ő kereste a lányt.
2018. ápr. 14. 12:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartozást halmoz fel, aminek az okát nem árulja el, megcsal... És még van kérdés?
2018. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg fizikailag mert a csaj elég messze van tőlünk neten tartottak a kapcsolatot de valamilyen szinten akár mondhatjuk megcsalásnak is
2018. ápr. 14. 12:37
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet a kérdés inkább már az hogy van esély arra hogy valaki megváltozzon mikor érzi hogy elveszitheti a családját?
2018. ápr. 14. 12:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól félsz, hogy ha nem maradtok együtt, akkora gyereked "selejt" lesz?! Egyáltalán nem. Szerintem egy hazugsággal teli kapcsolatban, te leszel az hamarosan, aki elsorvad a folyamatos lélek rombolástól. Nem leszel boldog anyukája a kisfiadnak. Vedd figyelembe, hogy súlyosabb dolgokban hazudik annál, mint ami felett szemet lehet hunyni, ráadásul úgy, hogy nem változik, tehát megbánás sincsen benne. Megbocsájtasz mindent, tehát következmények nélkül azt csinál és mond, amit akar. Ez csak rosszabb lesz.
2018. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem sok. Ez nem az a kategória, hogy nem hajtja le maga után a vécédeszkát, de ezután majd figyel erre. Mint mondtam, aki rendszeresen hazudik, az jó eséllyel nem fog megváltozni. Az meg, hogy valaki más nővel kavar, miközben a párja néhány hónappal korábban szült neki gyereket... Arra nem is tudok mit mondani.
2018. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!