Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit jelent? NŐK? Hogyan tovább? Várjak, vagy nyomuljak?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel régebb óta beszélgetünk, vonzódom is hozzá, tudja. Egyszer régebben mondta, hogy nem akar tőlem semmit. De mégis keres, érdeklődik felőlem, néha úgy beszél magáról mintha a barátnőm lenne. Láthatóan nincs ellenére amikor bókolok neki és kedveskedem mint férfi a nőt, nem is utasítja el a bókjaim. Legutóbb azt mondta, hogy különbözően látunk dolgokat és ezért nem lesz köztünk kapcsolat, de azóta mégis azt érzem, hogy másként nem barátkozási szándékkal közeledik felém, érdeklődik.. ha viszont jobban rákapcsolok akkor kicsit úgy veszem észre, hogy visszalép másfél lépést, de nem jelzi egyértelműen, hogy nem, csupán olyan mintha félne átadni magát. Korábban már nagyon sokat böjtölt és komolyabban csalódott férfiak miatt. Gondoltam már arra is, hogy emiatt félénk velem kapcsolatban, alapvetően azt érzem, hogy bízik bennem, és nagyon jól kijövünk, de valahogy az utolsó lépés nem akaródzik neki.


Rámenősebbnek kellene lennem, vagy türelmesebbnek?


Nem hinném, hogy azt gondolja, hogy játszanék vele, ugyanis az elején leszögeztem, hogy nekem hosszú idő kell amíg kiismerek valakit és csak utána döntöm el, hogy mi a szándékom vele. Erre azt mondta, hogy alapvetően megérti és ő is hasonlóan gondolkodik.


Tudom a leírtak alapján úgy tűnhet mintha játszana, de ez ki van zárva, egyértelműen kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, a kérdés hogy adjak neki időt vagy legyek rámenősebb?


30 év felettiek vagyunk mindketten.



2019. febr. 11. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarok bunkó lenni, de olvasd el még egyszer, hogy mit írtál: "Egyszer régebben mondta, hogy nem akar tőlem semmit." "Legutóbb azt mondta, hogy különbözően látunk dolgokat és ezért nem lesz köztünk kapcsolat"

És ezek után szerinted nem jelzi egyértelműen, hogy nem akar tőled kapcsolatot?? Annál egyértelműbben, hogy elmondta, NEM AKAR TŐLED KAPCSOLATOT, hogy tudná még egyértelműbben jelezni?


Komolyan nem akarlak megsérteni. Nekem is volt egy haverom, akinek rengeteg dolgot elmondtam, mert nyitott volt rá, azt hittem lesz egy nagyon jó fiú barátom. De egy idő után elmondta, hogy nagyon tetszem neki. Én ekkor elmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. Elvileg megértette. De utána is nagyon érdeklődő volt, nagyon figyelmes volt, mintha mi se történt volna. De én onnantól már máshogy láttam a dolgokat, és nem hittem el neki, hogy már nem tetszem neki. Megszakítottam vele a kapcsolatot. Annak a lánynak is meg kéne veled, mert így folyamat reménykedni fogsz.


Úgyhogy a kérdésedre válaszolva.

Szerintetek ez most mit jelent? NŐK? Azt jelenti, hogy CSAK barátként tekint rád.

Hogyan tovább? Várjak, vagy nyomuljak? Felejtsd el.

2019. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Amiről te írsz az az egyik oldal, a másik azonban az, ahogy keres és ahogyan felvázol minket mint egy párt, ahogy közösen rólunk beszél bizonyos szituációkban.


Szó se róla, hogy nem akarom elfogadni a válaszod, csak hát felületesnek látom az ítéletedet. Ugyanis kiragadtad a nem részét, de az igen rész az mintha ott sem lenne.. Ráadás, tapasztalatból adódóan rengetegszer éltem mát át nőkkel kapcsolatban, hogy jelentéktelen dolgokra is presztízsből nemet mondtak, miközben akarták.. s persze amikor elérték akkor náluk boldogabb nő a világon nem volt. Szóval pont ezért gondolom, hogy van a köztünk lévő helyzetben egy nem elhanyagolható női büszkeség is.. ami kb azt jelenti, hogy még kéretem magam, nem adom magam oda olyan hamar.

2019. febr. 11. 22:41
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de nekem is az a benyomásom hogy nem akar veled kapcsolatot. Ez nem arról szól hogy nem akarja könnyen adni magát. Az nem megoldás ha rámenősebb leszel és az idő is azt fogja megerősíteni hogy barátként tekint rád.

31/N

2019. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Értem mit mondasz kérdező. De azt is értsd meg, hogy olyat nő nem mond olyannak aki tetszik neki, hogy "nem akarok tőled kapcsolatot". Legalábbis én bolond lennék ilyet mondani annak, akitől akarok valamit.


Másrészt ő tudja, hogy vonzódsz hozzá, mégse lép, hanem helyette, amikor te közeledsz, ő hátrál.


Igen kedves, igen meghallgat, igen keresi a társaságod. Ezt úgy is hívhatjuk, hogy barátság. Onnantól nem barátság, hogy ő is közli veled, hogy vonzódik hozzád. De helyette ő, azt közölte, hogy nem akar tőled kapcsolatot, holott tudja, hogy te többként tekintesz rá. Ezt mégis hogy magyarázod meg?

2019. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem barmit is csinalsz, ebbol nem lesz semmi. Ha ramenosebbre kapcsolsz, akkor hamar kiadja az utad. Ha turelmes maradsz, akkor meg marad a langyos viz. Lepj le szepen, ennek vege.


42F

2019. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

"mondta, hogy nem akar tőlem semmit."


Ennél egyertelmibben nem lehet jelezni.

Barátnak tekint. Nincs semmilyen utolsó lepes.


Az illem szerint a bokot megköszönni illik és elfogadni.

2019. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

- Nem akar tőled kapcsolatot

- Ha te közelítesz ő hátrál

Mégis hogyan tudná egyértelműbben jelezni, hogy nem akar tőled kapcsolatot?

Nem kell gondolkoznod rajta kérdező, mert teljesen el fog zárkózni tőled ha nyomulsz rá, azt talán felfogod...

2019. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vissza. Erősen. Ha úgy van ahogy te gondolod, teperni fog.

Amúgy meg kérdezd meg.

Mondd el neki, hogy te kapcsolatot szeretnél. Ha neki ez nem fér bele akkor elköszöntök.

Csak pazarolod az időd.

2019. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő azt mondaná nekem, hogy nem akar kapcsolatot és legyünk csak barátok, akkor egy mosoly tekintetében otthagynám. Egy nő csak akkor mond ilyet ha külsőleg nem vagy az esete, de személyiségileg mégis érdekesnek tart. Nekem nagyon kevés női barátom van, őket is munka és rokonság kapcsán ismertem meg és egyáltalán nem vonzódunk hozzájuk.

Olyan nővel biztosan nem ápolnék baráti viszont aki külsőleg vonz és bepróbálkoztam nála, mert ha összejönne valakivel nagyon nehezen viselném el, és kudarcként élném meg. Nem tudom milyen személyiséggel bírsz, de ha szereted hogy szórakoznak veled, SZub beállítottságú vagy, elviseled ha kihasználnak, akkor maradj benne ebben a "kapcsolatban" és élvezzétek egymás társaságát, de szerintem csak a drága időt vesztegeted.

2019. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nőknél nem lehet tudni pontosan mit akarnak. Lehet azt akarja hogy jobban teperj. Ki tudja. Szerintem is vegyél teljesen vissza, ne is foglalkozz vele. Aztán ha ez zavarja azt látni fogod rajta. Ha meg nem reagál semmit akkor tényleg hagyd a fenébe.
2019. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!