Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy 25éves fiú elvesztette a szűzességét egy munkatársával még 21éves korában és abba bele szeretett de ő össze törte a szívét. Ezután ő 4éven át csak fizetős nőkkel feküdt le mert nincs önbecsülése és nem tud csajozni se hogy normális párkapcsolata lehetett volna sose jött neki össze.

Ezután 25éves korára egy társkeresőn sikerült neki egy csaj aki kövér és nem szép lány 23éves és vele össze jött eleinte a csaj normális volt vele de azután folyamatosan pénzt kért tőle bérlettől kezdve mindenre és egyből össze is akart vele költözni is ő meg elfogadta mert elmondása szerint hamar bele is szeretett de azután mikor már azt is akarta hogy hitelt vegyen fel neki kiábrándult és meg csalta azt a lányt velem majd engem elkezdet hitegetni hogy lecseréli azt a lányt én rám mert én nem vagyok kövér se csúnya és pénz éhes se mint az a lány de amikor közöltem hogy én nem szeretem hátulról a szexet és nem akarok sülve főve vele lenni mert amikor találkozunk mindig szexet akar és nem meg ismerni engem hanem csak hallgassam őt és szexeljünk és az egész erről szólt akkor dobott és vissza ment a pénz éhes exéhez.



2017. júl. 7. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ponyva-forgatókönyvnek kevés és unalmas. Regénynek borzasztó lenne. Kevesen szeretnek ilyen töketlenről olvasni.

Témát tekintve hagyd a sérült embert a csudába, és foglalkozz egy fokkal normálisabbakkal.

Ha pedig fizetős nő szolgáltatásait veszi igénybe rendszeresen, esetleg már akad neki 1-2 maradandó, életét végigkísérő "ajándék". Nem ér annyit, hogy kockáztass...

2017. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak meg kedveltem és meg sajnáltam akartam volna vele járni és azt hogy meg tapasztalja általam milyen egy normális párkapcsolat de ő így állt hozzám és nem értem mért jobb neki az hogy olyan nőt szeret aki leszedi pénzzel és érdekből van vele.
2017. júl. 7. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy neki több igénye van a szexre, mint neked, és még ha szeretett is, szar lett volna így a kapcsolatotok, mert vagy az egyikőtök engedett volna, vagy a másikótok. Neki valószínűleg olyan magas a libidója, hogy neki nem fért bele, hogy nem szexeltek annyit. Meg ha neki igénye lenne az análra, neked meg nem, az is vízválasztó.

Mondjuk azt sosem értettem, ha vkinek a szex annyira fontos, hogy akkor helyette benne marad egy szar, bántalmazó kapcsolatban, ahol nem is tetszik neki a másik.

2017. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!