Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy nem tudtátok eldönteni, hogy párkapcsolatba kezdjetek-e egy konkrét ismerősötökkel? Végül mi lett?

Figyelt kérdés

Az illető ellen és mellett is szóltak érvek, amiért érdemes lenne vele egy párkapcsolatba belevágni. A mércéteknek egészen a közelébe volt, de nem érte el.

Mi lett belőle?



2015. okt. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, többször is. Maradt minden a régiben, kivéve egy estet: amikor éreztem, hogy a férfi vonzódik hozzám, figyel rám, apró gesztusokkal adta jelét, hogy érdeklem. Ő lett a párom. A lényeg, hogy nem nyomult, hagyott időt, hogy kialakuljon bennem a szikra, de azért éreztette finoman - bár nem tudatosan -, hogy vonzódik hozzám.

Más esetekben vagy túlzottan nyomult az illető, ezért elutasítottam, vagy épp ellenkezőleg: semlegesen viselkedett, nem éreztem, hogy kellenék neki, így engem sem érdekelt innentől kezdve.

2015. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerelem nincs csak a filmeken. Ha nem akarsz gyereket inkább ne járj senkivel, ha meg akarsz azt nézd jó apa lesz-e és kibírod-e vele, amíg felnőnek a gyerekek... Aztán jöhet a válás
2016. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen előfordult màr és szakitàs lett a vége !
2016. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!