Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl gyerekesen viselkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyerekesen viselkedik a párom vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt. A kezdetektől feltűnt, hogy picit infantilis, de ahogy jobban megismertem kezd bennem felmerülni van- e így jövőnk. Én 29 vagyok, ő 33. Ő a szüleinél él ( lakásra gyűjt ), én pedig albérletben és az én célom is a sajat ingatlan vásárlása. Volt már korábban olyan ( mert amugy 150 km-re lakunk egymastól ), hogy elhívott magukhoz. Kedves emberek a szülei, de amikor ott vagyunk egy perc levegőt nem kapunk tőlük. Volt olyan, hogy szex kozben az apukaja hivta paromat az ejszaka kozepen, mert beszelgetni szeretne.. Es utana kiultunk beszelgetni.. Ha megvolt beszélve elmegyünk a környékre kirándulni, az apja velunk jott.. Jeleztem a paromnak, hogy attol mert, hogy naluk vagyunk a szülők adhatnának nekünk több teret, de ebből az jött le, hogy én nem szeretem a szüleit.. Tegnap megvolt beszélve elmegyünk a Balatonra es az elkovetkezendo napokat kettesben toltjuk, de az apja hívta, ma beszervezett egy feladatot neki igy ő hazament.. Mondta en is menjek de nem akartam. Mert rég tudtunk kettesben lenni ( hozza teszem elotte nem talalkoztunk mar egy ideje mert akkor is a szülőknek kellett segítenie...) Nyomkodja folyamatosan a telefonon a játékait, volt, hogy úgy, hogy mellette fekudtem es hat masra vagytam épp amit ki is mutattam.. Es ez mellett ha esetleg valamit meg akarok beszelni vele egyből megsértődik, hogy en szar embernek tartom őt, pedig a kommunikácio alapja egy kapcsolatnak. Kezdek belefaradni, mert úgy érzem nem egy felnőtt férfi mellett vagyok aki a társam.. Mit tegyek ?
2018. júl. 11. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus anyuci, apuci gyerkőce. Mindig a szülei lesznek fontosak. Ha nem tart túl régóta, inkább menekülj ebből a kapcsolatból, mert nem egészséges.
2018. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát már amikor addig olvastam, hogy infantilis azt mondtam volna hogy szakíts, de tovább olvasva azt mondanám, hogy menekülj. Ismerek egy pont ilyen srácot, egy ideig szédítettem a csaját aki le van ragadva egy ilyen srác mellett... Most együtt élnek boldogtalanul, a srác szüleinél. Nem értem hogy az ilyen zserbóknak hogy van barátnőjük, de már kezdek nem is gondolkodni ezen. Dont hate the player hate the game...
2018. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menekülj!
2018. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet ezt megbeszélni vele akkor szerintem is menekülj. 33 évesen nehogy már a szülei mondják meg hogy mit csináljon...
2018. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
RUN!
2018. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod hogy később ez csak rosszabb lesz.Majd mehetsz anyukáékkal nyaralni,meg kirándulni,sőt főznek is rátok.Az én férjem is anyuci kisfia volt,de megmondtam neki kerek perec,egy elcseszett balatoni nyaralás után,hogy vagy én vagy ő.Engem választott,ennek már több mint 20 éve..és az hogy a játékot nyomkodja helyetted,pf..lépj le,amíg nem késő.
2018. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ugy tűnik az lesz... Hiaba amugy aranyszivu meg kedves, az én boldogságom a legfontosabb. Es az a baj ezzel agyancsapja azt amiert szeretem..Mondtam neki amugy most is csak akkor megyek ha el ia tudunk kicsit vonulni.. Erre mondja dehat egy lakasban nem lehet ( amikor van sajat szobaja ). Majd megkerdezte, hogy most miert baj az, ha az apjanak segíteni akar..De pl a szulinapja egy napon van a névnapommal, en felkoszontottem, ő engem nem, majd oda lökte ez az én napom, a névnapod másodlagos.. Ez nagyon rosszul esett, erre mondja nekem, hogy csak viccelt.. Meg ilyen hülye beszólasa is volt már, amit egy férfinak szabad egy nőnek nem.. Asszem tényleg menekülök..
2018. júl. 11. 14:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam az en boldogsagom is fontos.
2018. júl. 11. 14:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Szülő-témában nekem is voltak hasonlók, engem érzelmileg zsaroltak (sírással meg amit akarsz), kórházzal meg mindennel fenyegettek, ha bármire nemet mondtam nekik (anyám odáig is elment, hogy mentőt hívott magára, mikor valami marhaságában nem voltam hajlandó részt venni), persze az akkori páromnak én se így adtam elő....

Náluk nem lehet ilyesmi probléma?

2018. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az nem volt valami humoros egyáltalán amit a névnapodról mondott,plusz már ilyen fiatalon a férfiaknak szabad duma....Ha legalább rajongana érted,azt mondanám megéri a próbálkozást,mert nekem is kb. 10 évembe telt mire férfit faragtam belőle...És szerintem a libidótok sem egyezik,az még nagyobb gond.
2018. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!