Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért csinál viccet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért csinál viccet egy kötekedő pasival való konfliktusból?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben amikor egy normális férfi igenis felemeli a hangját és ordítva elküldi a jó édes anyjába a kötekedő felet vagy akár be is húz egyet neki, akkor ő nem, hanem helyette valami nevetséges, nagyon kínos "szerepjátszásba" kezd és úgy kezdi el "nyugtatni" a másik felet, hogy elkezd gügyögve, becézgetve beszélni, mintha az egy kisgyerek lenne!!!!!


Valahogy úgy hogy: "Jól van Lacika, mondjad, mondjad. Nagyon ügyes vagy. Anyától majd kapsz csokit."


Meg ilyenek! Normális???


Ráadásul ezzel csak még jobban felhergelte.


Szerintetek gyáva és nem mer határozottan fellépni ilyen helyzetben?



2019. nov. 9. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat en ez alapjan nrm mondanam hogy gyava. De nem tudom h miert cukkolta tovabb az illetot.
2019. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


Szóval így elvicceli a konfliktust, még mosolyog is közben.


Meg amikor a másik szidja őt és sértegeti akkor így "egyetért", és még rá is kontráz.


Normális? Most ennek mi értelme?

2019. nov. 9. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" amikor egy normális férfi igenis..."

Úgy akarod mondani, hogy egy könnyen provokálható, agresszív phaszkalap? Normális férfi trágárkodás és verekedés nélkül rendezi az ügyit, ha nem primitív.

2019. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális mentalitás... Aki néhány beszólást máris ordítozással meg agresszióval kontráz az beteg az agyára.
2019. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább így, mint fölös verekedés legyen a vége...
2019. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, pedig több mint 7 év ketrecharc után nincs sok kétségem hogy a legtöbb ilyen szituációt rövidre tudnék fogni, ha arról van szó.


Felesleges ordítani, verekedni. Ha tényleg nagyon felidegesít az illető, akkor szoktam én is hasonlóképp cukkolni, hadd kezdje ő a balhét. 10-ből 9 alkalommal nem lesz balhé.

2019. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan helyzetben amikor egy normális férfi igenis felemeli a hangját és ordítva elküldi a jó édes anyjába a kötekedő felet vagy akár be is húz egyet neki"


Egy normális férfi pont, hogy megőrzi a nyugalmát és a méltóságát. Akit te keresel, az meg majd téged is jól elküld a jó édes anyádba, amikor kötekszel vele. Vagy akár be is húz egyet neked.

2019. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
h_lye p_csa, remélem majd jól megvernek 1szer :)
2019. nov. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!