Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar valami a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar valami a párotokban?

Figyelt kérdés
Hány éve vagytok együtt?

2019. nov. 10. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

2 éves kapcsolatomban zavart:

- Ő már gyereket akart, mert idősebb volt, én még nem.

- Nem vigyázott az egészségére. Bejönnek a plusz kilók, de nála már kezdett érezhetően sok lenni, ami kihatott rá. Ráadásul egyre többet dohányzott.


Kisebb-nagyobb megszakításokkal 8 éves kapcsolatom:

- Tiniként jöttünk össze, de valahogy ő nem annyira akart felnőni, szóval sok dologról nem tudtam vele beszélni, mert nem éreztem, hogy felfogná a dolgok súlyát.

- Figyelmetlen volt. Mind lelkileg, mind fizikailag. Pl. nem gondolt át egyszerű dolgokat, amik miatt sokszor fárasztó volt néhány dolog.

2019. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Mi májusba leszünk 5éve együtt,és menyasszony is lettem! Alkatilag,személyiségével semmi zavaró nincs számomra úgy tökéletes ahogy van! Viszont amikor haza jön a munkából egyből leveszi a zoknit és "eldobja" :D :D

22L

2019. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy dolog van,mégpedig hogy nem tudja tartani a súlyát,fél-1 évig jár eddzeni aztán kb ugyanennyi ideig nem.Több ruhája van mint nekem,m-xl méretig,már nem tudom hova tenni..
2019. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Állandóan idegesítő módon viselkesik, zizeg, ugrál, cseszeget. Ezerszer szóltam neki, az utóbbi időben napi szinten rá is ordítok, hogy hagyja abba, de semmi hatása. Már azon gondolkozom, hogy benyugtatózom. 5 éve együtt.
2019. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs párom, akkor e téren nem zavarhat semmi, mert a nincs, az nem van.
2019. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

9 éve.

-bele iszik a kolaba

-válogatós nagyon az etelekben

-nem eszik gombát, mert fel hogy mérgezett.

-fel szedett egy csomó kilot

-sokszor nem mos fogat

-képes kimenni koszos ruhaba

-könyörögni kell hogy vagasa le a hajat

-horkol

-nem takarit

-nem csinál itthon semmut

-sokat cigizik

-emeleti a hangjat

Stb

2019. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Az exem elvakult fideszes volt :D a köztévé és hasonlóforrásokból táplálkozott, valamint a szülei politikai véleményére alapozott (Na ők még durvábbak voltak. A csaj csak egy lelkes tanítvány)

Felőlem legyen fideszes, de ez a "migránsok, soros, brüsszel" szintű indoklás kicsit lelombozó volt. Pedig egyébként nem volt buta lány, inkább csak megvezethető... sok év agymosás eredménye működött.

Ennek ellenére sokáig együtt voltam vele, nem a politika körül forgott a kapcsolat.

Izgatottan vártam a náluk töltött vendégség csúcspontját, amikor hát mindig előkerült ez a téma. Nem kellett nekem youtubeon nézni a cringe összeállításokat, ott volt élőben.


Másik hibája az volt, hogy megcsalt... ezért lett belőle ex :)

2019. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9: és ez így ok, vagy gondolkozol a váltáson?
2019. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9... mármint 6 :D
2019. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Millió plusz egy dolog. Viszont van legalább ugyanennyi jó tulajdonsága is, amire szükségem van. És ugyan sokszor az őrületbe kerget a hisztivel, a szerencsétlenkedéssel, a tötymörgéssel, a félreértelmezéseivel, stb... de akkor is ! én így szeretem. Az előző gyors volt mint a villám, ügyes, vágott az agya mint a borotva, fél szavakból megértettük egymást. viszont nem tudott lekopni, megfojtott, ha tehette volna beköltözik a seggembe. féltékenykedett stb. szóval baj az mindig van, csak max más köntösben. de ez teljesen normális. aki azt mondja, hogy nincs semmi, minden kafa... az mindent elfojt és vagy nem őszinte önmagához.
2019. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!