Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok a párotokban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a párotokban, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. A barátnőm szintén 25 éves hölgy. A probléma ott kezdődött, mikor mondtam a védekezést. Behisztizett, hogy ő nem fogja mérgezni magát semmivel. Gyógyszert elutasítja, a gumit nem szereti mert elvileg "neki fáj gumival". Nem engedi hogy elköttessem magam pedig lenne a környéken egy doki aki megcsinálná. Azt mondta azonnal elhagyna... Pesszáriumot fel se hozzuk azt mondta. Tehát az a helyzet, hogy semmilyen védekezési forma nem jó neki. Sokáig sztrájkoltam és nem volt szex de az ember az ember és vannak szükségletek. Naptári módszert számolgatom fejben és akkor is mikor már közelítek az orgazmushoz abba hagyom... és nagyon rossz így.

Annyit mond ha becsúszik, majd elveteti. De se anyagilag, sem érzelmileg nem menne neki szerintem, na meg most így gondolja, ki tudja a hormonok mit hoznának ki belőle.

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Egyszerűen nem bírok beszélni a fejével... Valaki járt már hasonló cipőben?



2019. nov. 7. 16:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
39%
Ha elkötteted magad csak egy év múlva csinálják meg a műtétet az a baj. Én is kértem páromat. Nálunk pont fordítva van. Én vagyok a nő és nem akarok babát (egy abortuszom már túl vagyok) párom meg akar... Pharmatexet szoktam használni. Ovszert nem húz fel
2019. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%

Csak te jársz ebben a cipőben, még egy ekkora idióta nincs.

Nem védekeztek, csak nem akartok gyereket.

Figyelj, én azt megértem, hogy a fogamzásgátló miért nem jó. Azt is tudom, hogy a gumival miért rossz, de mondjuk ezen egy kis síkosító segítene. De azzal mi a baja, ha te elkötteted magad, és nem kell tovább aggódnia a terhesség miatt? Itt bukott el a sztori, hogy ő nem akar gyereket. Vagy ő hazudik, vagy te, mikor kiírtad ezt.

2019. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy más téren milyen az önismerete. Ha magas szintű, akkor bíznék benne. Én is már a huszas éveim elején tudtam, hogy soha nem akarok gyereket, pár éven belül kifutok a korból és még mindig nem akarok. Egy pillanatra se jött elő bennem életem során az anyai ösztön. Azt mondjuk nem értem, hogy mi a baja azzal, ha elkötteted magad, ha a párom így döntene, még örülnék is neki, mert tudom, hogy soha nem gondolom meg magam és akkor letenném a tablettát is..
2019. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%
Rakasson fel spiralt. Amugy meg keress masik csajt.
2019. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Szeretem és elég sok dolog összeköt már minket (vállalkozás, stb) és nem szeretném elhagyni mert ez az egy dolog az, ami gond a kapcsolatunkban. Ezen kívül jól elvagyunk. De szerintem én el fogom köttetni magam, a tudta nélkül. Elvileg ő sem akar gyereket, de nekem sántít. Egyébként nem kell várni 1 évet. El tudod intézni máshogy is...
2019. nov. 7. 16:18
 6/42 torkosborz ***** válasza:
28%
Akkor bizony marad az ANÁLIS-KANÁLIS!!!
2019. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha becsúszik majd elveteti? Azért ez gusztustalan így.
2019. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%

Ez a nő egy pszichopata! Inkább elmegy abortuszra, minthogy védekezzen....

Ilyen nőbe a lábam nem törölném bele, nemhogy a farkam!

2019. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
12%
Vagy tanuld meg kihúzni időben. Vagyunk egy páran, akiknél ennyi a védekezés és rendben működik.
2019. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
6 éve a pharmatex huvelykupot használom.Az az akcio előtt kell felhelyezni 10 percel.Abban nincs hormon.Esetleg vesd fel neki ezt a megoldási lehetőséget is.Amúgy meg durva amit a csajod csinál.Gyógyszert nem szedne de ha becsuszik akkor becsuszik.Eléggé erőszakos lehet,csak neki mi a jo..nem vagy te elnyomva ebben a kapcsolatban?
2019. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!