Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kezdi elhanyagolni magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kezdi elhanyagolni magát?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy nem mondom h csinos stb. ezért nem foglalkozik magával. Régebben az egészsége miatt is kellett fogynia ami jó is volt hisz nem dagadt a lába és nem fulladt ki jobb volt a közérzete. De ezt abbahagyta mert csontváznak érezte magát pedig annyit nem adott le akkor sem.


De ez így ilyen "hülyén jön ki" hogy ha mondid h csinos vagyok akkor figyelek magamra ha nem akkor nem..ha azt akarod csinos legyek akkor mondogasd..


2019. nov. 11. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Na, egy újabb hisztigép.


Az embernek adni magára a saját igényessége miatt illene, nem külső tényezők miatt...

2019. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes párod van. Pont annak kéne motiváló hatással bírni, hogy nem mondod, mert akkor jelenthetné azt is az ő szemszögéből nézve, hogy húha, eltunyultam? Na akkor szedjük össze magunkat. Nem? De az, hogy hááát, nem foglalkozom magammal, mert nem mondogatod nekem eleget, hogy csinos vagyok... Még a végén te leszel a felelőse annak, hogy úgy néz ki ahogy. :)
2019. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha mondanád, akkor azért nem tenne semmit... érted, már így is csinos, minek fáradjon?...
2019. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Kifogás a tunyaságára.


,,Meg van a pali mostmár elhízhatok" elven van.

Én kidobtam volna az tuti erre a mondatára,hogy nem mondom,hogy csinos.

Én meg nem járnék be dolgozni,mondanám nem mondod,hogy ügyes vagyok.

Mert ez olyan kb.

2019. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te így se úgy se dícsèrted ès èrtèkelted, azèrt nem foglalkozik vele.

Nem jön ki hülyèn, biztos megvan az oka, amièrt így gondolkodik, csak így általad feltálalva tűnik furának.

2019. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!