Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masszázs nálad vagy nálam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszázs nálad vagy nálam? Mit reagálnátok egy ilyen levelezésre, ha ezt látnátok a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 08:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. nov. 13. 08:20
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Hat ha csak nem masszor a parom... nagyon gyanus lenne h megcsal ,uh kerdorevonnam ..
2019. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon meglepődnék, mert tényleg a hűséges típus, másrészt nem is szeret masszírozni, csak ha őt masszírozzák. Ő tudtom nélkül nem csinálna.


Namár most ha olyan emerke lenne, aki szereti a változatosságot mint én, akkor már az elején megmondanám, hogy legyen nyílt kapcsolat. És akkor nem érdekelne, mert mind keten lehetünk mással is.


Másrészt ez egy mondat, ki kéne vizsgálni az előtte és utána lévő szöveget is, meg a párod viselkedését is, mert nem feltétlen szexuális töltetű. Nálunk rendseres hogy a családdal megmaszírozzuk egymást. Van, hogy e matt jövünk össze (unokatesók).


Szóval figyelj a jelekre, hogy mire hogy eragál és kész.

2019. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 08:28


Azt mondja hogy csak poébkodás..Hát nem tudom elhigyem e.Azt mondja már régóta ismerik egymást,és ha akart volna valamit,már régen megtette volna.

2019. nov. 13. 08:33
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 08:32


Unkotesó egy kicsit más azért:)

2019. nov. 13. 08:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez milyen jellegű beszèlgetès keretèben íródott.
2019. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, de már egyetemi társakkal is volt ilyen, szóval tényleg ki kell vizsgálni a többi reakciót is, a viselkdését, s a szerint dönteni.
2019. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én szoktam tudni a párom programjáról. Ha te ezt csak a messengerét nézegetve ( az is gáz) tudod meg... hát ennek már vége van
2019. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon bensőséges barátnak kell lenni ahhoz, hogy ez ilyen saját, különbejáratú vicc legyen. Akkor lehetett volna például “.Tea ? Nálam v nálad? “ is.

A masszás eleve erotikus asszociációkat indít el, ergo elég magas az esély hogy a masszás= szex.

2019. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

"és ha akart volna valamit,már régen megtette volna."


És valószínűleg meg is tette. :D

Szerintem ilyet nem írunk poénból egy ellenkező neműnek.

2019. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!