Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a párotok telefonjában megtalálnátok egy olyan beszélgetést más lánnyal, amiben a farkáról küld képet? A lány lerázta, azután már nincs több beszélgetés. (kb.3 hete volt ez a beszélgetés)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hozzam fel a témát neki. Tudom, hogy nem szép dolog a telefonjába beleolvasni, de akkor is kiborultam. Le is mondtam a mai találkozásunkat. 1,5 éve vagyunk együtt.
2016. dec. 13. 19:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk mindketten.
2016. dec. 13. 19:06
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

A lány nevét vagy képét nem láttad? Mert ha igen, akkor mondhatod, hogy átküldött neked egy beszélgetést, hogy figyelmeztessen téged, hogy milyen alak a pasid. És most azonnal mutassa meg a telefonját.

Természetesen mindent tagadni fog.


Egyébként a helyedben egyszerűen szakítanék vele, ha nagyon követelőzik, legfeljebb annyit mondanék, hogy bizonyos okok miatt megingott a bizalom. De nem vagy köteles megindokolni.


Az a gáz, hogy ha a pasidon múlt volna, akkor nem csak beszélgetés lett volna.

Szerencse, hogy a csaj lerázta, de ettől a pasid szándéka kristálytiszta. Más nem fogja lerázni.

2016. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Holnap eljön értem meló után. Akkor pontot teszek a végére. Borzalmas belegondolni, hogy másfél év ennyit ér neki... Lehet, hogy volt több nő is. Nagyon kavarognak bennem az érzések, de az eszem szerint döntök, hogy vége.
2016. dec. 13. 19:50
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Hát nagyon sajnállak téged :/ Ez nagyon megalázó lehet neked. Úgy látom nem áll szándékodban szakítani (Vagy csak nem írtad) ,pedig minden okod meglenne rá.

A srácnak még égőbb talán mert a csaj lekoptatta ráadásul. Elképzelhető hogy nem ő volt az első nőszemély akinél bepróbálkozott. Ha zavar ,hogy félrelép akkor szakíts vele nem hiszen hogy nagyon megváltozna, inkább csak egy időre meghúzná magát.

Nemtudom a ti szexuális életetek milyen de nem hiszem hogy túl jó.

Bevallom tini koromba még én is csináltam ilyet (nem farok küldést), de azóta megkomolyodtam már bőven és ha felmerül bennem a megcsalás gondolata én azonnal elbeszélgetek róla a párommal, ő nagyon megértő. Mindig rendezni tudtuk eddig a dolgot. Persze mi ilyen hibbant pár vagyunk mert ő is elmondja ha valaki bejött neki amit először nagyon rosszul viseltem de mostanában már túlléptem az egómon a szerelmünk érdekében. Egyszer már majdnem szerveztünk egy édeshármast de végül mindketten meggondoltuk magunkat mert féltünk, hogy tönkremegy a kapcsolatunk. Nyálas vagy nem, ezt a lányt szeretem és nem tudnám megcsalni. DE lehet ,hogy ezt hajlamos lettem volna elfelejteni ha elhidegülünk egymástól.

Neked meg azt javaslom, hogy értékeld újra a kapcsolatodat a sráccal és ha valóban vele akarsz maradni végleg akkor viszont nagyon őszintének kell lennetek ezentúl egymással mert nem szabadna így elhidegülnie egy kapcsolatnak.

Remélem segítettem picit.

2016. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amikor írtam a regényem még nem írtad ,hogy szakítani akarsz bocsi, így a válaszom elejét vedd tárgytalannak :D
2016. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem így a legtisztább számomra, hogy vége. Ő kalandozzon akkor kedve szerint, de annyira fáj, hogy ezt tette. Szexszel nem volt gond részemről, az ő részéről ezek szerint mégis. De akkor is megbeszélhettük volna, ha valami nem okés...
2016. dec. 13. 19:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy én is a szakítás mellett döntenék. Semmi szükségem nem lenne ilyen férfire.
2016. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy találsz nála jobbat ne aggódj! :)
2016. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedek én is... Most egyenlőre magamban kell lezárnom ezt a dolgot, holnap vele is.
2016. dec. 13. 20:18
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is szevasz lenne. Aki ilyenre szemet huny, abban semmi önbecsülés nincs. Fogsz olyat találni, aki értékel :)
2016. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!