Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi járhat most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi járhat most a fejében? (tudom, kicsit hülye kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, én is neki. Meg akkor ismerkedtünk meg, amikor együtt volt a barátnőjével. Jobban mondva már jegyesek voltak. Éreztem mindig, hogy tetszem a fiúnak, de ennek nem adtunk teret, mivel ugyebár nem volt szingli. Most viszont hogy az, most jobban érdeklődik irántam. Viszont biztos vagyok benne, hogy a volt menyasszonyat is nagyon szereti meg, és nem tud könnyen túl lépni. Én viszont nem szeretnek potkerek lenni. Az én részemről tiszta az érdeklődés felé, úgy értem, nem pótlék, nem játszani akarok vele, komoly szándékaim vannak. Viszont elég rossz ez így, hogy úgy érzem, folyton az exre gondol. Nemtudom ez most mit jelenthet.. Nem vagyok elég jó neki, vagy csak vigasztalodni akar?

2019. nov. 13. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a lány megcsalta őt, ezért mentek szét.
2019. nov. 13. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meddig voltak együtt és mikor szakítottak? Ha egyből ugrott másik nőhöz, akkor vagy vígasz vagy, vagy nem tud meglenni egyedül. Egyik sem jó, kéne a halálnak ilyen. Hogy azt ne is említsem, hogy a menysszonya mellett szemelte ki az esetleges pótlékot.
2019. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokáig voltak együtt.. KB 6 ev.
2019. nov. 13. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem lennék második, te viszont képletesen szólva most is az vagy.
2019. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!