Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő vagyok, sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok, sosem volt párkapcsolatom. Miben változzak? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

.. pontosabban volt párkapcsolatom, de őszintén bevallom : minden alkalommal szeretői státuszban voltam 20+ évvel idősebb házas férfiakkal. Ez a történet megismétlődött újra és újra.


Nagyon csinos vagyok, kihívóan öltözködöm, van önbizalmam. Nagyon szeretem a szexet, a férfiak szerint ez ordít rólam.


Minden kapcsolatom a féltékenység miatt ért véget - az adott férfi nem hitte el, hogy nem csak vele vagyok.



Szeretnék családot, gyereket, egy nem-foglalt férfit, aki CSAK az enyém, aki VÁRJA, hogy este találkozzunk, akinek örömmel készítek ebédet, aki szeretetből főz nekem vacsorát, aki szeretetből programozik velem, akit tisztelek, és aki tisztel, MEGBECSÜL engem is.



Próbálok ismerkedni fiatalabb egyedülálló férfiakkal. A megbízhatóságról, tiszteletről hírből sem hallottak.

Megbeszélt randira nem jön el - egyetlen randi lehetőség, hogy nálam "filmezünk" - az udvarlást ki nem állhatják - köddé válik - a fontossági sorrendben utolsó helyen áll neki a párkapcsolat - félti a pénzét stb.stb...



Vannak persze dolgok, amikből nem engedek : ne legyen elhízott, csóró, erőszakos, megbízhatatlan, modortalan, káros szenvedélyekkel teli (cigi, pia, munkamániás).

Nem hiszem, hogy ezek olyan nagy elvárások lennének és mégis.....


2019. nov. 14. 04:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"szeretői státuszban voltam 20+ évvel idősebb házas férfiakkal"


VS


"az adott férfi nem hitte el, hogy nem csak vele vagyok"


Meg kellett volna momdani, hogy en akkor leszek csak veled, amikor te is csak velem 😬☺️☺️😅🤣


F

2019. nov. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

^^ mindegyik azt mondta, a feleséggel nincs szex, tehát olyan mintha nem lenne más ..

Sose hittem el.

2019. nov. 14. 05:15
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nagyon kihívóan öltözködsz,van önbizalmad stb,a férfiaknak nem az jut az eszükbe rólad hogy milyen jó kis feleség lennél ,hanem csak a szex...

Azt is egyből levágják hogy Te is imádod a szexet,igy erre mennek..az hogy milyen jó társ lennél nem jut eszükbe,nem gondolják rólad

2019. nov. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ha a homlokodra írod hogy csak dugni akarok, úgy is fognak bánnak veled a pasik.

Egy könnyű numera leszel számukra és kész...

2019. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

"minden alkalommal szeretői státuszban voltam 20+ évvel idősebb házas férfiakkal."


Egy igazi gerinctelen luvnya vagy.

2019. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Így van, ahogy az uto!só mondja.


Van a tánccsoportunkban két nő. Hasonló korúak, mint te. Mindkettő független.


Az egyiknek a csoport minden férfitagja nyomatja a kétértelmű beszólásokat, a tánctanár folyton a tapizás határát jelentő helyeken érinti meg, mert mindig csak nevetgél rajtuk, kihívóan öltözködik, stb.

Az általános vélemény róla férfiak között: szép-szép, de otthonra nem kellene. Nem tisztelik.


A másik pont az ellentéte. Csinosan, de konzervatívan öltözik, mindenkivel kedves, segítőkész. Nem nevetgél hülye poénokon, mivel senki sem mond neki ilyeneket - mert tisztelik. Egyszerűen sugárzik belőle, hogy vele nem lehet szórakozni, ő annál többet érdemel.

A fiatalabb független férfiak a csoportban a fél karjukat odaadnák érte, és az idősebb, házasok is folyton azt mondják, hogy bárki nagyon szerencsés lesz, aki elveszi feleségül.



Ezt rontod el szerintem.

2019. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
* Csodakörmös kollégára gondoltam, mint utolsóra
2019. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

Két lehetőséget tudok elképzelni:

1. csak a tökéletes külsejű férfiakkal állsz szóba, ők pedig megtehetik, hogy mindig más nőt kefélnek

2. ribizli vagy, ezért alkalmatlan komoly kapcsolatra

2019. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Legyél visszafogottabb egy kicsit.
2019. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon csinos vagyok, kihívóan öltözködöm, van önbizalmam. Nagyon szeretem a szexet, a férfiak szerint ez ordít rólam."


Azt tudom mondani, amit már többen is említettek, hogy valószínüleg olyan attítűdöt árasztasz magadból, ami a fèrfiaknak csak a szexuális fantáziáját indítja meg, de egyèb társas, komoly kapcsolatokra pont azèrt alkalmatlannak tartanak.

Ezèrt van az, hogy csak olyanok kezdenek veled ismerkedèsbe, akiknek csak arra kellennèl, ezèrt nem is tisztelnek.

Az a közönsèg, akit igazából megcèlozni szeretnèl, az meg inkább elkerül, mert nem gondolják, hogy megfelelő társ lennèl.

Lehet, hogyha mèlyebben megismernènek akkor ez változna, csak ugye az a bizonyos "első benyomás" mèly nyomot tud hagyni, ès így nagyon nincs is esèlyed jobban mégismertetni magad.

Tarts egy kis önismeretet, gondolkodj el magadon, hol tudnál kicsit változtatni, hogy más kèp alakuljon ki rólad.

2019. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!