Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van egy csúnya lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy csúnya lány, mit értetek ezalatt? Mi csúnya benn? és mivan akkor ha rendes? Akkor sem járnátok vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
attol függ mennyire csunya és mennyire rendes
2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
testalkatra túl dagadt, ronda az arcbőre, ragyás, a haja zsíros és sehogy sem áll, semmilyenszínű, ronda sárga előreálló fogai vannak, nagy fülcimpája van, ronda a lábfeje csúnya körmökkel és a kezén is ronda a köröm
2010. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálam elsősorban az arcát jelenti, és nem, nekem nagyon fontos az is. Hiába rendes, keresnék olyat aki rendes is és szép arca is van. A testalkat kevésbé fontos, meg az amúgy is fejleszthető.
2010. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez olyan dolog, hogy kinek mi a szép, kinek melyik lány a csinos, ha az illető pasi számára a csaj "csúnya" másképp nem tetszik neki akkor kicsi a valószínűsége annak, hogy attól hogy rendes meg kedves járna vele.


Minden ember aki nem a neten ismerkedik, az meglát valakit és úgy megy oda hozzá, nem tudja nem lát bele a fejébe így külső alapján megy oda hozzá, szóval ha tetszik neki odamegy hozzá...

2010. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
ha nem fog meg akkor csúnya de ezt sose mondanám egy lánynak,max nem az esetem nem az én stílusom a eféle...
2010. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert rendes nem.
2010. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ilyenkor tedd fel magadnak a kérdést: ha van egy fiú, aki a fent említett paraméterekkel rendelkezik, te járnál vele?

A kérdésedre nagy többség 90% biztos azt mondja hogy nem. A maradék 10% pedig előbb megismerné az illetőt, a személyiségét és csak azután döntene. Amúgy mint előttem mondották, a szépség relatív.

2010. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ez személyfüggő...


Elsősorban az arcát nézem meg, és a szemeit. Aztán az alakját. Pl. Ha pattanásos, meg bokros szemöldökű, vagy carieses fogú, akkor tuti elfordulnék. Ha dagi, akkor az se jön be. Számomra lehet más csúnya, akinek az jelenti a szépet. "mindenki megtalálja a párját!" nyugi...

2010. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!