Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A középsuliban szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középsuliban szinte minden csúnya lány engem akar, ez mért van?

Figyelt kérdés

A középsuliban elég sok "csúnya" lány körülugrál és megnéz, és ez engem zavar, meg cikinek is tartom mert senki más se foglalkozik velük. Itt megjegyzem én sem, de ha rápillantok véletlenül, akkor már annak veszi, hogy bejön nekem.

Főleg amikor városban vagy buszmegállóban állok is olyanok is integetnek vagy köszönnek nekem akikről azt se tudom, hogy kicsodák, és ez "zavar".

Szünetbe leülök a padra, mellém ül négy lány és elkezd faggatni, akik közül nekem egyik se tetszett.

Így elég sokan "ismernek" látásból és néha "szívatnak", meg kiröhögnek a hátam mögött, ami számomra nagyon rosszul esik.

Eléggé rontja az esélyeimet, a "normális" szebb lányoknál szerintem. ://


16F


2011. ápr. 30. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos mert szép vagy nem?:D Erigyémá!
2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha látnák, hogy a szebb csajoknál próbálkozol és velük lennél egy társaságba biztos lekopnának rólad. Vagy szívasd meg őket úgy hogy szerelmet vallasz valamelyiknek aztán meg kiröhögöd...
2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hehe, azoknak bármi jó:D Én ezeket elküldöm:)
2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És ez miért baj? Szóval, akik csúnyának születtek nemtől függetlenül, nekik nem lehet nézni a fiúkat/lányokat, nem lehet nekik köszönni vagy kedveskedni velük? Miért minden csak a szépek kiváltsága?

Ha téged meg ennyire hidegen hagynak, akkor minek foglalkozol velük? Azt látják rajtad, hogy foglalkozol velük. ha nem érdekelne, ha olyan hűvös lenne az arcod akkor biztos, hogy előbb utóbb nem próbálkoznának veled.

2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Éppen ez-az, hogy nem foglalkozok velük de mindig megtalál engem egy ilyen lány, nemhogy úgy van, én szívatom őket, hanem ők engem.
2011. ápr. 30. 20:33
 6/16 A kérdező kommentje:

Mért zavar?


Mert mindenki ismer már és az zavar ebben, hogy összekapcsolnak engem az ilyen "fajtákkal", ami nem tenne jót a szociális szintemnek.


Inkább tartsanak bunkó állatnak, csak sajnos mindennek tartanak csak pont annak nem..

2011. ápr. 30. 20:35
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért inkább a szivatósat NE csináld meg mert akkor a csúnya lánynak a szép barátnői se fognak embernek tekinteni az tuti!

legalábbis nálam leírnád magad!

15.l

2011. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Mert mindenki ismer már és az zavar ebben, hogy összekapcsolnak engem az ilyen "fajtákkal", ami nem tenne jót a szociális szintemnek. "


Arról sem én tehetek, hogy az emberek többsége agyilag nulla vagy csak én vagyok olyan, hogy nem ítélkezek? De úgy látom elég felszínes barátaid lehetnek. Ha nem akkor , bocs. Csak tudod az ilyen sznob emberkék szokták a másikat lenézni vagy kinevetni, ha valami nem úgy van ahogy ők szeretnék látni.

2011. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Inkább lennék sznob ember, mintsem, hogy hozzájuk tartozzak.

Őket mindenki lenézi és nem is állnak velük szóba, megjegyzem jogosan.

Akkor én mit tegyek? Engem sem hat meg mások véleménye, de egyszerűen nem akarok velük lenni, és csak én fogom eldönteni, hogy kivel barátkozzak, és kivel legyek rendes.

Ők is emberek, engemet is lenéznek, és is lenézek másokat, ez így van rendjén.

2011. ápr. 30. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az istenük!
2011. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!