Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki, hogy a párom ugyanannyit jár el itthonról mint mikor még nem volt gyerekünk?

Figyelt kérdés
Én itthon vagyok egész nap a gyerekkel. Ő meg hazajön 5 óra körül, eszik és akkor megy a haverjàhoz vagy beülnek valahova, 2-3 óra múlva jön haza, én meg lesek itthon a gyerekkel. Mondtam ezt neki szépen meg már veszekedve is de még neki áll feljebb, hogy munka után neki ez jár meg ne irigykedtek menjek én is valahova. Mintha gyerekkel olyan egyszerű lenne. Holnap is megy focimeccsre. Régebben mindent együtt csináltunk, de ilyen kicsi gyerekkel ezt már nem lehet. Kezdek már begolyózni itthon folyton. Sajnos ez már lassan mindennapos.

2019. nov. 14. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, mekkora a gyerek. Ha már bír 1-2 órát nélküled, akkor a következő hazaérkezésnél mosolyogva köszönj, majd menj el kozmetikushoz, körmöshöz vagy egy új felsőt venni. Ha a férjed kezdi megérezni, hogy milyen szerep jut neked, akkor 2 dolog történhet. Megembereli magát és jobban odafigyel rátok, ez a jobb verzió. Vagy bedurcizik és még többet lép le otthonról, akkor már tudni fogod, hogy később sem számíthatsz rá.

Bármelyik lesz, fel tudsz készülni.

2019. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%

Jogos.

En sem orulnek a helyedben.Neha-neha beleferne a kikapcsolodas,de csak akkor ha neked is jar.Legtobb normalis ferj/apuka mikor haza er a melobol pihen es a gyerekevel es a csaladjaval van.Ne haragudj,hogy ezt irom, de tojik ratok.Ez az en velemenyem, elnezest kerek, ha valakit megsertek ezzel.

2019. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a kvótarendszer vált be. Egy este neki, egy este nekem. Beszéljetek, keressetek kompromisszumot.
2019. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen jogos. A gyereknevelés is munka. Neked is szükséged van kikapcsolódásra. Már az is jó tud lenni ha nyűgös a kicsi és apuka átveszi kicsit. Persze ehez otthon kell lennie. A gyerek épp annyira az övé is mint a tiéd. Jó lenne ha kivenné belőle a részét. Már nem úgy kéne élnie mint azelőtt, hogy minden nap haverozik.

Ha nem képes ezt megérteni én szaván fognám. De akkor mikor nyűgösebb a kicsi. Mikor hazajön szépen ott hagynám a gyerekkel és lelépnék 2-3 órára. Majd rájönne, hogy te sem csak a lábadat lógatod egész nap.

2019. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Frankón minden nap lelép? Legközelebb mikor hazaér, akkor már felöltözve várd, és menj el otthonról 2-3 órára. Oldja meg a helyzetet.
2019. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg minden egyes nap?
2019. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Kicsi gyerekkel abszolút nem normális. Ketten vállaltátok, miért járna neki több szabadidő? Küldd el a francba még most, teljesen alkalmatlan családapának. Pár év múlva könnyebb lesz és egy gyerekkel még arany életed lehet. :)
2019. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem még amikor alig vártam haza a férjemet, az ajtóba a kezébe adtam a gyereket, majd elköszöntem.


Tedd te is ezt. Nem fog tiltakozni.

Az apukáknak is szükségük van hogy minőségi időt töltsenek kettesben a gyerekükkel.

2019. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Üdvözöllek az egyedülálló anyukák világában!
2019. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a tippem amit írtak előttem is :)

Gyereket a kezébe adni aztán start! Majd rájön a dolgokra.

2019. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!