Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom exfelesége mondhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exfelesége mondhat olyat, hogy nem adja a gyereket láthatásra ha én otthon vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondja a láthatás az apának szól...

A gyereket sosem bántottam egy szóval sem ez csak kötekedés vagy van hivatalos alapja ?



2019. nov. 15. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mondhatja. Csak kötekedik.
2019. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni mondhatja, de meg nem teheti.
2019. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megtette

Ilynekor mi a teendő??

2019. nov. 15. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Bíróság/rendőrség (attól függően mennyire nem ért a szóból) ha a gyermek láthatósága egyértelműen meglett határozva akkor azt be kell tartani vagy esetlegesen ha a két szülő megegyezik ettől el lehet térni. Az apja is ugyan annyi joggal él mint az anyja, és nem teheti meg h ezt a jogot korlátozza. Az apának és te az apa új párja vagy relatíve mostoha anyja/nevelő anyja még ha ez nincs is kimondva. Lényegtelen, ha apuka is ott van valamerre akkor pont vége.
2019. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A lathatas eddig megbeszélték szerint ment ,gyakran elhozhatta e s most kvázi miattam tiltotta le...

Emiatt ügyvéd inkább jo lenne ??

2019. nov. 15. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen velünk is volt, nem hozhatta el mert én is biztos ott leszek. Aztán ez rá lett hagyva sajnos és csak rosszabb lett. Ha meg van határozva, akkor igenis tegyetek azért hogy be is legyen tartva. Gondolom az anyuka új párja(i) meg nem jelentenek gondot a gyerek közelében...
2019. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De eddig megbeszélés szerint volt ,papiron a hivatalos van

És most kvázi miattam veszi el a plusz lehetőséget

2019. nov. 15. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk az volt, hogy "annak a riba..ncnak a lakására nem viszed" (ez a r...anc voltam én). És nem adta oda a férjemnek az ex a kisfiút. Férjem elment az önkorihoz (akkor még oda tartozott, most nem tudom, hova), feleséget behívatták, és elmagyarázták neki. Ott is ri...bancozott, hogy az én lakásomba nem jöhet a gyerek, de elmondták neki, hogy tökmindegy, ha a gyerek apjának az a szokásos tartózkodási helye, akkor oda kell, hogy adja a gyereket, és ha nem tartja be, kemény pénzbüntetés lesz.

Soha többet nem volt gond belőle.

2019. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!