Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetek lassan 10 éve nem bújna ágyba veletek?

Figyelt kérdés

Szinte ennyi idős a kapcsolat is.

Szeretet, kommunikáció, törődés, csók, ölelés, simogatás van, szex nincs. Oka súlyos depresszió, önértékelési gondok.

Ti kitartanátok?

(34F/32N)


2019. nov. 15. 21:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Úgy 10 nap után leülnék megbeszélni mert rettenetesen zavarna, úgy 10 hét után szakítanék vele. Eddig tartana a történet.

Az elmúlt 9 és háromnegyed évben nem gondolkodtál ezen?

2019. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez csak egy kifogás exem is ezt űzte aztán közben csak kiszeretett belőlem meg félre kúrt, kiraktam a fenébe. Majd egy év szenvedés után.
2019. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
10 éve jó így, el is vetted. Mi változott? Semmi. Ki milyet szakít, olyat szagol.
2019. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
10 éve kellett volna ezen gondolkodni, pár év után pedig új utat keresni. Még így is túl fiatalok vagytok egy ilyen egészségtelen kapcsolatban élni, gondolom a nejed nem kér segítséget, ezt lehetett volna eddig is kezelni, ha talált volna egy jó pszichológust.
2019. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#4 Pszichológus ide nagyon kevés. Pszichiáternek sincs értelme, mert az úgyis gyógyszert ír fel, attól meg zombi lesz az ember.
2019. nov. 15. 21:56
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked ez 10 évig jó volt, akkor veled sincs minden rendben.
2019. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
98%

Ha a súlyos depresszió (valódi) lenne, ott se csók se ölelgetés nem lenne, se törődés, hidd el nekem. Tudom. A házasság előtt nem voltak önértékelési gondjai, hogy lefeküdt veled?

Milyen gyógyszert szed?

2019. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Ha 10 éve depressziós, pláne önértékelés miatt van ott nagyobb probléma is ebben a kapcsolatban. Rég elhagytam volna.
2019. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#7 Fogamzásgátlót és vérnyomáscsökkentőt szed. Mikor megismerkedtünk, életvidám, talpraesett, vagány nő volt, tele önbizalommal.
2019. nov. 15. 22:04
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy esetleg megpróbálhatnátok letenni a fogamzásgátlót..

Az xy. mellékhatások között ez is benne van, mivel hormon, sose tudni biztosra, kinek milyen szinten milyen szinten kavar be..


Én szerencsére csak 1-2 alkalommal "élveztem" tőle a hangulatingadozásokat, pár év után letettem, inkább gumi vagy már vannak helyi hormonális fog.gátlók többféle.


(Illetve mot bocs, de ha nem is szexeltek, meg pláne hót felesleges szednie, nem is értem, a 10 év alatt miért nem hagyta abba így..)

2019. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!