Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetek lassan 10 éve nem bújna ágyba veletek?

Figyelt kérdés

Szinte ennyi idős a kapcsolat is.

Szeretet, kommunikáció, törődés, csók, ölelés, simogatás van, szex nincs. Oka súlyos depresszió, önértékelési gondok.

Ti kitartanátok?

(34F/32N)


2019. nov. 15. 21:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
+ A libidót is ki tudja nyírni, de ez is rá van írva. ( és erről viszont már pár helyről hallottam is)
2019. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%
Minek szed fogamzásgátlót ha nem fekszetek le egymással?
2019. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
97%

vagy felrejar es ezert szedi a tabit es mar nincs ereje/kedve veled dugni

vagy legbolkapott az egesz sztori

10 evig nem sexelni es kozben szedi azt a hulye fogamzasgatlot?

inkabb igyal egy felest es fuss neki egy masik sztorinak mert ez igy nagyon gyenge :(

2019. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! Szedek gyógyszert depresszióra és képzeld nem vagyok zombi! Van amikor csak a gyógyszeres kezelés segít. Bár gyanítom a feleségednek más baja van.
2019. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, de nem mentem volna hozzá olyanhoz aki nem akar szexelni, nem hogy 10 évig így éljek.


Tabit amúgy sokan szednek szabálytalan ciklus miatt. PCOS-es nők is szokták, hogy ne vérezzenek bizarul gyakran.

2019. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha 10 evig birtad bird tovab, mar annyire kozel a veg mint a kezdet... Viccet felre teve, ha ekkora lama vagy akkor mit varsz? Ha teged nem zavart 10 nap vagy 10 ora utan akkor sztem nincs ertelme a kerdesnek. Vagy 10 ev az a valtoszam ami nem jon csak 3652-3 napontaM
2019. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
96%
Már rég orvosi segítséget kellett volna kérni a problémára. Úgy gondolom, hogy a feleségednek kényelmes így, téged eddig nem zavart, szóval neked is. Ha MINDKETTEN változtatni szeretnétek, akkor orvos, ez esetben kitartanék. Ha csak te akarnál változtatni, azaz végre szexelni, de ő nem, akkor válnék.
2019. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
82%

Megkeresném a pasiját.

Kíváncsi lennék hogy néz ki.


Nincs olyan gyógyszer, amitől egy fiatal nő, 10 éven keresztül nem kívánja a szexet.

Szerintem te csúnyán át vagy vágva.

Nagy játékos lehet a feleséged.

2019. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
Azért szed fogamzásgátlót, mert valaki dugja, ne legyél naiv. Méghozzá rendszeresen. Ha csak veled dugna, nagy ritkán, szökőévben egyszer, akkor gumit húzatna veled. Ha köztetek nincs szex, akkor mégis minek szedi? Járj nyitott szemmel, lesz ott valami vajacska.
2019. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%

Nőként mondom, hogy 10 hét után választás elé állítottam volna.

Te se vagy piskóta.... 10 év szex nélkül?!

Nem hiszem, hogy nincs szeretőtök.

2019. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!