Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetek lassan 10 éve nem bújna ágyba veletek?

Figyelt kérdés

Szinte ennyi idős a kapcsolat is.

Szeretet, kommunikáció, törődés, csók, ölelés, simogatás van, szex nincs. Oka súlyos depresszió, önértékelési gondok.

Ti kitartanátok?

(34F/32N)


2019. nov. 15. 21:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értelek, megfelelő kezeléssel normalizálódhat a helyzet. Lenne egy egészséges kapcsolatod.

Neked kell a feleségedet rávenni, hogy változtasson, és ne ragadjon bele ebbe; mindkettőtök élete többet ér annál, ami most van!

2019. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
#9, arra nem gondoltál még, hogy miért szed fogamzásgátlót?
2019. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
92%
A kérdezőnek tökèletes ez az állapot. Így biztos vele marad a felesége, mivel csak rá tud támaszkodni. Egy dolog zavarja, hogy nincs szex.
2019. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Tökéletes? Rengeteget szenved, nem jó érzés nekem sem.
2019. nov. 17. 19:49
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
Akkor eddig miért nem tettél érte vmit? Doki pl? Mi bajotok lesz tőle? Fogamzásgátlót teljesen feleslegesen szedi. Hosszútávon nem is jó a szervezetnek.
2019. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Mit? Bármit megtennék, de azon felül, hogy mindent megadok neki, többet nem tudok. Erőszakkal tuszkoljam az autóba, és vigyem orvoshoz? Pszichiáternek nem fog megnyílni, de annak se lenne értelme, ezeken a problémákon nem tud segíteni. Nem akarom erőltetni, mert legtöbbször durva pánikroham a vége, ha kimozdulunk.
2019. nov. 17. 20:43
 37/41 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád, és mondd el, hogy szeretnél változtatni, mert ez így neked nem jó (neki sem). Első a fogamzásgátló elhagyása, semmi szüksége rá, és visszatérhet a szexuális vágy, és ezzel együtt a magabiztosság. Keressen egy szimpatikus pszichológust, és beszéljen; ő majd javasolja a pszichiátert, de valószínűleg az is kell. Rengeteg időt töltöttetek már a tétlenséggel, soha nem fog elmúlni így..
2019. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

De tud segíteni! A feleségednek kellene észhez térnie. Nem lehet örökké így élni.

Helyedben szépen elbeszélgetnék vele. Mi lesz vele ha te nem leszel? Vagy vmi történik vele? Utcara fog kerülni.

2019. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgetünk. Nagyon fél az emberektől. Bizalmatlan.

Én megértem. Érzékeny, én pont az ellentéte.

2019. nov. 17. 21:10
 40/41 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy "megérted", és a kényszereihez bólogatsz az rajta nem segít, csak ront a helyzeten!

Milyen tanácsot vársz tulajdonképpen???

2019. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!