Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a feleségetek lassan 10 éve nem bújna ágyba veletek?

Figyelt kérdés

Szinte ennyi idős a kapcsolat is.

Szeretet, kommunikáció, törődés, csók, ölelés, simogatás van, szex nincs. Oka súlyos depresszió, önértékelési gondok.

Ti kitartanátok?

(34F/32N)


2019. nov. 15. 21:43
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nem, egyikünknek sincs szeretője.
2019. nov. 16. 08:34
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Kamu kérdés
2019. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán így minek házasodtatok össze? Ha nincs legalább neked szeretőd, a vágyaid még meg vannak? Nem válaszoltál, hogy minek a fogamzásgátló, hogy pszichiáter, pszichológus miért nem jöhet szóba! Felmerült a gyermekvállalás, azért legalább az igényelné a szexet? Így lakótársak vagytok, ez nem párkapcsolat!
2019. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%
Kezdem gyanítani hogy ez egy jó nagy kamu
2019. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
#17 A depresszió mellé van még szociális- és agorafóbia is... A súlyosabbik fajtából. Nagyon nehéz így bármit is tenni. Mindketten szenvedünk.
2019. nov. 16. 11:26
 26/41 anonim ***** válasza:
95%
25! És ennyi idő alatt miért nem mentetek el dokihoz? Nekem is van pszichés bajom, de en kezeltetem, 3 havonta járok kontrollra,(rajtam kívül rengeteg más ember is!) és jol vagyok, nem esek vissza, es képzeld szedek bogyókat, szexelünk es ennek egyik eredménye egy baba a pocakomban. Ennyire nem vagytok egészségtudatosak? Így akarsz élni vele amíg meg nem haltok? Komolyan írom, nem bantásképp, de te se vagy normális ha ez így neked jó! Gyereket így hogy akartok?
2019. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

#26 Szinte a 4 fal közt él, azért.

Gyerekhez nincs háttér, ő nem is akar, én elfogadtam.

2019. nov. 16. 16:49
 28/41 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Szépen elbeszélgetsz vele, ha nem megy dokihoz akkor fel is út le is út. Az a baj hogy te ezt hagyod neki. Akkor nem is dolgozik? Te ilyen kapcsolatra vágytál? Gyerek nélkül? Miért áldozod fel a saját életed érte?

És mivel ilyen beteg, kísérd te az elején dokihoz. Nekem is volt segítség, de azóta önállósodtam. Egyedül megyek és intézem a dolgaim.

2019. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Kívánok neked hasonló bánásmódot.
2019. nov. 16. 19:46
 30/41 anonim ***** válasza:
74%
Milyen bánásmódot? Hál istennek nekem megértő a párom és segített mindenben hogy talpra álljak. De látom neked ez 10 év alatt sem sikerült, mert nem is akartad. Ha szereted, már tettél volna vmit!
2019. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!