Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátnőtök nem akarna a barátaitokkal, családotokkal közös programokra menni?

Figyelt kérdés
Azt mondja utál minden szociális életet, utál emberek közé menni, főleg beszélgetni. Ilyenkor izzad, remeg a keze, ami egy közös ebédnél pl észrevehető, és hülyeségeket beszél zavarában, néha dadog kicsit. Ezért soha nem tudsz vele közös baráti programot szervezni, viszont egyedül elmenni sem akarsz fél napra, őt otthonhagyva, mert akkor látod hogy rosszul esik neki még ha nem is mondja. Szüleiddel, testvéreiddel ugyanez van... Gyakran tartanak közös ebédet, nyáron kinti sütögetést, de ő csak 3 szor bírta rávenni magát 1 év alatt, hogy elmenjen veled. Ezt a család már nem nézi jó szemmel, mert ők mindig meghívják őt is. Amúgy neki nincsenek barátnői, ismerősei. Nem jár sehová munkán kívül, beszélgetni csak veletek szokott, és a szüleivel, de amúgy semmi társasági élete nincsen.
2018. ápr. 25. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyenkor izzad, remeg a keze, ami egy közös ebédnél pl észrevehető, és hülyeségeket beszél zavarában, néha dadog kicsit."


Ilyen fícsörökkel nem sokáig lenne a barátnőm.

2018. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez gaz. Neveld le a hulyesegrol.
2018. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felmerül bennem a kérdés, ha ennyire antiszoc a lány, akkor hogy ismertétek meg egymást?:D
2018. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan nőnemű vagyok és hetero, de ha pepitában lenne ilyesmi... hát első körben nem hiszem, hogy ennyire antiszociális emberrel összejöttem volna, de ha mégis ez lenne, én először rábeszélném, hogy menjen pszichológushoz. És közben elmondanám neki, hogy akármennyire jó együtt, ezt én nem tudom tovább tolerálni a kapcsolatomban, mert nem akarok megromlott kapcsolatot emiatt a családommal és a barátaimmal, és hogy miattam azért kicsit jobban megerőltethetné magát - vagy akkor ne nyivákoljon, ha nem töltünk annyi időt együtt. Ha amiatt nem jönne, mert bunkók vele, más kérdés.

(mondjuk kérdés, milyen gyakran tartanak programot a családodban, mert heti szinten én sem akarnék a párom családjánál dekkolni)

2018. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudnék ilyen emberrel kapcsolatban maradni, ha nem zavarná és nem esne neki rosszul, hogy én eljárok a programjaimra és rendszeresen (persze nem naponta) időt töltök a barátaimmal. Honnan tudod amúgy, hogy tényleg rosszulesik neki? Lehet, hogy csak te hiszed azt, közben még csak nem is zavarja, mert addig is egyedül lehet - sokan igényeljük ezt, szóval a legtisztább, ha ezt megbeszélitek. Olyan emberrel, aki nem tudja elfogadni, hogy a számomra fontos emberekkel továbbra is ápolni fogom a kapcsolatot és duzzog, ha mennék valahová, alapból össze se jönnék.
2018. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm lenne, okkal lenne a barátnőm, és így az egyetlen amit tennék, hogy elfogadnám, mert szeretem.


Egyébként annyira nem értem azokat a kérdéseket, amik a társ olyan tulajdonságait tekintik problémának, amik már valszeg a partner státusz előtt megvoltak. Illetve értem, de továbbra is elszomorít, hogy a legtöbben még saját maguknak is behazudják a szeretetet, miközben az egész kapcsolat csak a b*szhatnék miatt áll fenn. Sőt, igazából nem is ez aggaszt a legjobban, hanem a partner manipulásálára motiváló válaszok. :(

2018. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6 Aranyosvagy, de az éremnek 2 oldala van, és te msot csak az egyiket nézed..


Azt te sem gondoltad komolyan, hogy egy életet le lehet normálisan, tartalmasan élni - beleértve a hétköznapokat is- úgy, hogy 0 programot nem tudsz SOHA csinálni a pároddal.


Egyébként látod pontosan ez a baj a szerelemmel, és egyes elméletek szerint pontosan ezért is múlik el pár év alatt ez a rózsazsín köd: ugyanis a szerelem nem késztet téged a fejlődésre. Minek változzon a másik? Hát ő úgy tökéletes, ahogy van! Mindegy, hogy milyen..


Aztán ez az álalpot elmúlik, a hétköznapokban egyre inkább látod a másik hibáit, már nem a ködöt. ÉS itt vége.


Szóval hagyjuk már ezt az álszent dumát. Egy kapcsoaltban igenis a közös idomulásról és alkalmazkodásról kell szülnia, különben hamar vége...


ERGó a lánynak is akarnia kell, hogy változzon ilyen téren, hiszen ezzel az állapottal- tetszik , nem tetszik- de nem lehet hosszú távon egy tartalma, és jó párkapcsolatot FENNTARTANI.


Szóval válaszolva is a konkrét kérdésre:

1. jelezném a fentit, hogy szeretném, ha minőségibb időt, és élméyneket, tapasztaaltokat, összetartozást is meg tudnék élni a párommal. -(Ez így gyenécske ugyanis, és hamar ki tud hűlni ám idővel a dolog...)

2. Segítenék benne én is, ezen kívül ha ennyire befolyásolja az egész életét ez a dolog, akkor pszichológus kellene.


Ennyi.

2018. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7#


nem tudok azonosulni a következő gondolatokkal:


-az éremnek két oldala van

-éremről van szó

-nézem


-egy életet le kell élni egy partnerrel

-egy partnerrel kell leélni egy életet

-egy partnerrel kell élni

-élni kell egy partnerrel


-egy kapcsolatnak a közös időmúlásról és alkalmazkodásról kell szólnia, különben hamar vége

-egy kapcsolatnak a közös időmúlásról és alkalmazkodásról kell szólnia

-egy kapcsolatnak a közös időmúlásról kell szólnia

-egy kapcsolatnak az alkalmazkodásról kell szólnia

-egy kapcsolatnak valamiről szólnia kell


-egy kapcsolatot hosszútávon fenn kell tartani

-egy kapcsolatot hosszútávon kell fenntartani

-egy kapcsolatot fenn kell tartani

-fenn kell tartani egy kapcsolatot


amit kihagytam, ahhoz nem tudok hozzászólni. ezen kívül, ha az előbbieket el is fogadnám, akkor sem igazán érteném, hogy mi volt a célod a megszólításommal.

2018. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te amúgy autista vagy, 7-es? :DDDD


Nem baj, ha nem érted, nem ismétlem magam, le van írva a korábbi válaszom.


+ nem neked szól a válaszom első sorban amúgy sem, ergo tök mindegy, te mit gondolsz. A kérdező úgy is el tudja dönteni, - és fel tudja fogni szerintem- az üzenetem tartalmát a helyzetre vonatkozóan.

2018. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a kérdésed sértés, bók, vagy kíváncsiság akar lenni? :)
2018. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!