Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyal. Ő 32, én 36. Szőke, csinos, középmagas, vékony, sportos, intelligens, jó humorú, érdeklődő. Már az első percről kezdve megtaláltuk a közös hangot, aztán úgy alakult, hogy közelebb kerültünk. Amit tudni kell még, hogy ő a fővárosban él, én vidéken, gy hol én, hol ő utazik. Ezzel nincs is gond, viszont ő eléggé intovertált típus és imád egyedül lenni. Azt mondta, hogy szeret, de van, hogy napok telnek el, anélkül, hogy egyáltalán reagálna az üzeneteimre.


Azt mondja, hogy eléggé fáradt és sok dolga van, ill. hogy sokszor nem tud reagálni a leveleimre. Ő eléggé független típus és saját elmondása szerint is nehezen bízik meg másokban. Engem egy pontig elfogadott, de úgy érzem, hogy nem tudok hozzá közelebb kerülni.

Én szeretnék vele szorosabb kapcsolatot, és néha jól esik csak simán ráírni, és jó napot kívánni neki, de ő ezekre jobb pillanataiban immunins, rosszabbakban pedig ingerültté válik.


Szerintetek miért csinálja ezt, ha úgymond szeret? És mit tehetnék, hogy megnyíljon? Szerintetek működhet hosszútávon egy ilyen kapcsolat?


2019. nov. 17. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki őszintén, szívből szeret valakit, ott nincs olyan, hogy az introvertáltsága miatt jól megvan napokig a szerelme nélkül. Olyan meg főleg nincs, hogy elfoglalt, dolga van, fáradt, ezért nem tud a másikra időt szánni. Valószínűleg ezeket te is tudod, és érzed, hogy ez így nem teljesen normális. Főleg ilyen friss ismeretség esetén. Én nem bírnám ki, hogy egy napig ne beszéljek a kedvesemmel, akármilyen elfoglalt, fáradt vagy beteg vagyok. Mármint nem halnék bele, de érted...
2019. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szerető státusz
2019. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Sok őszinte és nyílt kommunikáció.

Mind meg neki, ha kapcsolatot szeretne veled, akkor ne viselkedjen veled ilyen hidegen, közömbösen. Ha írsz neki, az a minimum, hogy írjon vissza még aznap.

Az, hogy fáradt még sok dolga van, kifogás. Egy levél megírása fél perc se. Ha erre nincs ideje, akkor nincs mit keresnetek egymás mellett.

2019. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Full hülyének néz.

Valszeg dugni dugott volna veled, de ennyi.

2019. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenki igényli az állandó sms-t, telefonokat, főleg 30 fölött. Inkább az beszédes, hogy nem válaszol, valószínűleg nem egyeznek az igényeitek, nem hiszem, hogy tudod befolyásolni, illetve hosszútávon nem, mert kényszeríteni lehet, de nem belülről fog fakadni, és hamar visszaáll helyzet..
2019. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt voltam egy lánnyal akibe nem voltam szerelmes csak jól éreztük magunkat együtt és mégis amikor felkeltem írtam neki, hogy jó reggelt, este meg felhívtam és megbeszéltük, hogy milyen volt a napunk. Napi fél óra törődés mindenkinek jól esik. És itt még csak szerelem sem volt.

Szerintem mond el neki, hogy te talán egy kicsivel komolyabb kapcsolatot szeretnél és hajlandó lennél közelebb (nem hozzá) költözni hozzá. Ha erre negatívan reagál akkor felejtős az egész. Azt jelenti, hogy jól érzi magát egyedül is és nem vágyik kapcsolatra (legalábbis veled nem)...azzal meg, hogy van egy barátja van szex is és a társadalomnak is "megfelel".

2019. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem őt is egy kicsit, de ebből hogyan lehetne ennél komolyabb?

Szerintem sehogy

2019. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolná veled, akkor reagálna az üzeneteidre. Nem gondolja sajnos komolyan. Ne annak higgy, mit mond. A tettek beszélnek igazán.
2019. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy fáradt, sok dolga van csak kifogás. Volt már olyan napod, hogy nem volt 5 perc szabadidőd amikor azt csináltál amit akarsz? Na ugye, tudott volna írni, időt szakítani rád, de nem akart, mert nem vagy olyan fontos. Valamennyire biztosan kedvel, de ne gondolj sokat a kapcsolatotokba. Azt se zárnám ki, hogy férje, avagy más srácokkal is együtt van melletted, ezért is lehet immunis/ingerült, amikor felhozod legyen szorosabb a kapcsolatotok, ő egyszez nem akarja.
2019. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha 32 éves és intelligens akkor feltételezem h tudja h mit csinál / mit akar. Én nem pazarolnék sok időt arra h megfejtsem h miért csinálja ezt csak simán a tényekre alapoznék ami azt mutatja h nem egyeznek a céljaink és keresnék mást aki azt szeretné amit én, több együttlét stb stb stb...

(De ez nagyon kevés infó minden szempontból ahhoz h valami értelmeset lehessen mondani. Pl a külsejéről 5 jellemzőt írtál a belsejéről meg mondjuk 2 és felet. :D Most ha elvált fater vagy 2 gyerekkel azt mondom h oké csapj a lecsóba a fullos gádzsival de ha családot akarsz alapítani ne már ez legyen az anya minta... na mindegy semmi közöm hozzá).

2019. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!