Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet segíteni egy rossz házasságban élő haveromnak?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve vannak együtt. 2 éve házasok és most született meg a 2.gyerekük. Mindketten 23 évesek. Eddig semmit nem tapasztaltam. Szerető családapa volt sohase volt hűtlen vagy bármi ilyen. Egy hete viszont észre vettem, hogy szinte menekül otthonról. Ekkor kifagattam. Azt mondta lassan 1 éve komoly problémák vannak. A felesége se testileg se lelkileg nem szereti már. Neki kell főznie, mosnia otthon éss persze csak ő dolgozik. A felesége meg csak telefonozik és tévézik egész nap. Próbálta megjavítani a dolgokat és megbeszélni, de a nője inkább bezárkozik. Én nyilván nem szólhatok bele az életébe de tanácsot lehet tudnék adni. Csak a gond h énis 25 éves vagyok és fogalmam sincs milyen megoldások lehetnek egy ilyen rossz házasságban.

2019. nov. 17. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossza a házasság ----> csináljunk egy második gyereket.

Már rég ott kellett volna hagynia a feleségét...vagy legalább tegye oda dolgozni.

2019. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magyarázza már el nekem, hogy egy alapból szat kapcsolatba minek kell második gyereket csinálni? Azt mondja egy éve vannak gondok... Mit gondolt? Két gyerekkel majd jobb lesz?
2019. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom.

Most született gyerek mellett, hogy lehet állandóan telefonozni, és tv- mi?

2019. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudhatom. Azt se h miért vállalták be. Szerintem csak becsúszott nem lett tervezve nekik. Ezen nem tudok javítani, de ilyen helyzetben mondjam neki h egyszerűen váljon el vagy csajozzon?
2019. nov. 18. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ezen nem tudok javítani, de ilyen helyzetben mondjam neki h egyszerűen váljon el vagy csajozzon?"

?????? Öhm. Csajozzon??? És az mire megoldás? És honnan veszed, hogy igazat mond?

Mindegy. Primitívek vagytok amúgy is.

2019. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogyha a felesége se testileg, se lelkileg nem szereti már, hogy csúszott be a gyerek?


Az is lehet, hogy szülés utáni depressziója van a csajnak, ami már az első gyerek óta meg van. A cselekedetei alapján én ezen dologra tippelnék, ahhoz viszont a csajnak szüksége van segítségre, de a gyerekeknek meg főleg, ha tényleg ez van a háttérben.


Amúgy szülés után kell idő míg testileg való szeretésre alkalmas legyen egy nő, mivel ha természetesen szült ha császározták akkor is, de mivel ez már kb. 1 éve van, nem értem hogy csúszott be a gyerek, csak ha szülés utáni depresszióról van szó.


Próbálták megbeszélni?


Csak ezzel a kérdéssel segítheted, és hogy ha beszélgetni szeretne ott vagy, ha segíteni szeretnél neki, és kérdezz rá, hogy a nő nem e véletlenül szülés utáni depresszióban szenved, mert azon lehet segíteni.

2019. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy a feleségének van valami egészségügyi problémája, amit nem tud elmondani a férjének, és ezért zárkózik el tőle.
2019. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!