Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van félnivalóm, összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm, összejöttem egy tipikus Instagram cica babával?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy tipikus cicababával, sok smink, dús szőke haj, tényleg az a tipikus jó nő és rengeteg képe van Instagrammon fürdőruhás stb., tükörben pózolós, ilyeneket posztol..... Meglepően jól elvoltunk is tök értelmes volt, csak hát nagyon sok rosszat lehet hallani az ilyen nőkről, sok az előítélet velük kapcsolatban, ami érthető is. Eddig úgy érzem nem a pénzre megy de ki tudja sok pénzem mondjuk nincs nekem, félek hogy esetleg csak egy strigula vagyok, hogy jön a következő pasi, van okom félni?
2019. nov. 18. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire sem tartod, minek vagy vele? Hányinger vagy, tesó. Úgy beszélsz a csajról, mint valami hibás termékről. Ilyen hozzáallással remélem dobni fog a nőd.
2019. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha megtudnám, hogy a párom ilyeneket ír ki rólam nagyon szomorú lennék. Miért vagy olyan lánnyal akiben már most ennyire kételkedsz?
2019. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért van vele mert ilyen szuper csaj kell neki,de nem nőtt fel a feladathoz,johogy fsik. Ha kedves aranyos vagy es rakoltod a penzed akkor azért bukod be. Ha meg kemény vagy vele akkor azert mert van nallad kedvesebb.

Ez a kapcsolat akkor lesz egyensulyban ha te is tudsz olyanokat nyujtabi a csajnak ami neki fontos es masban nem talalja meg.És akkor ő is félni fog h elveszit es osszekapja magat es nen mer megcsalni.Amugy meg az ilyen fiukak ebredjenek már föl,ez az idoszak a csajonak a tapasztalatszerzesrol szól,nem arról h egy vki mellett megallapodjanak. Egofenyezes megy itt ezerrel,azert van annyi fotoja kint,mert h ő olyan szép h ajuljunk már el tőle.Na,majd ha idosebbek leszetek sracok,akkor majd rájöttök h a szépség csak egy tukajdonsag,es hatalom is.

De akkor meg majd atestek a lo masik oldalars a sok csalodas serelem utan majd jön a csak laza kapcsolatot akarok mert felek h megint tönkre vagnak idoszak.

Kozcaztatni kell,meg iranyitani

a dolgokat

2019. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

Megnyugtatlak kérdező, a 200 ezres fizu sem a golddiggereknek kívánatos kategória, az az alatti pedig pláne nem.

Amúgy meg ha ennyire nem tartod semmire ezt a lányt, akkor minek vagy vele?

2019. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"sok smink, dús szőke haj, tényleg az a tipikus jó nő."

Csak én érzek ellentmondást? Sok smink vs. jó nő? :-D Akkor nem kéne neki sok smink.

De üdítő tudni, hogy nektek pasiknak, ez a jó nő. És még ti vagytok kibukva, hogy a nők csak a külsőt nézik. :-D Komolyan, ti magyar pasinak nevezett görcsök... Eskü viccek vagytok.

2019. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!