Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel a neten? Normális hogy aggódok?

Figyelt kérdés
Az normális hogy 1 éve együtt vagyunk barátommal de csak egyszer ( baratai unszolasara) rakott ki velem meg a barátaival egy képet az insta storyjába, amúgymeg se facebookon se sehol nincs nyoma annak hogy van barátnője? Rákérdeztem miért nem aztmondta nem tartozik senkire hogy ki a barátnője. Aggódok mert így bárki rámozdulhat.

2019. okt. 31. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg ugyanezt a kérdést feltenni a tini kategóriában. A felnőttek között nem befolyásolja a kapcsolat komolyságát, hogy hány közös fotójuk van Instán.
2019. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
nem vállal fel,mert szégyell vagy mert még várja hogy rámozduljanak.elég sz.r kifogása van....
2019. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Utcára kimenet egyedul? Ott sem vagy ráírva.
2019. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van egy kolléganőm, aki 7-8 éve él együtt a pasijával, akinek az van kint nyilvánosan a faszbukon, hogy egyedülálló.
2019. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ne az interneten élj, hanem a való életben. Ha úgy gondolja majd kiteszi. Aggódni mindig lehet, de a valós életbeli jelekre figyelj, ne az internetre.
2019. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

#1: Itt nem az a kérdés, hogy most felpakol-e ezer képet Instára. Hanem az, hogy ha van valakije, akkor a külvilág felé miért titkolja, hogy van valakije? Attl, mert "ez csak azinternet", még az ember, és a cselekedetei nagyon is valósak.

Egyébként szerintem a kérdező, és a barátja is eléggé eltúlozzák a dolgokat. Nem attól fog valaki rámozdulni vagy sem, hogy Instagramon posztol-e barátnős képeket. Ha meg mégis: erről szól a hűség. Rámmozdul valaki? Megmondom, hogy foglalt vagyok, hagyjon békén.

A barát meg kicsit túlzásba viszi ezt a "nem tartozik senkire" dolgot. Valóban a magánélet nem tartozik másra, de azért annak a ténye, hogy ki a barátnője, még messze nem az intim szféra.

2019. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

#6: Tehát ha mondjuk a párod interneten szexchatelne, meg másokkal flörtölne, azt is ennyivel elintéznéd? Hogy nem számít, mert nem az interneten élsz?

Fel kéne már fogni, hogy az internet nem egy másik világuniverzum. És ha szeretek valakit, akkor nem csak nagyon behatárolt kontextusokban vagyok őt hajlandó felvállalni, hanem mindenhol.

2019. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Elnézted a kategóriát.
2019. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Mi sem vagyunk egymás ismerosei a facebookon a férjemmel, mégis harmonikus és boldog a kapcsolatunk.
2019. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan már,ne legyél gyerek! Tudod hányan nem tesznek ki még a házastársukkal se képet?
2019. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!